Kosmetyki zamiast inwazyjnych zabiegów

Większość z nas chce być piękna. Każdy etap życia kobiety wymaga innej pielęgnacji. Inaczej jednak wygląda troska o urodę w młodym wieku, inaczej – gdy mamy już czwartą czy piątą dekadę za sobą. Skóra twarzy to na ogół obiekt wielu różnorodnych zabiegów upiększających. Brak właściwego dotlenienia oraz nawodnienia cery jest zmorą większości mieszkanek współczesnych, dużych miast. Wiele czasu spędzamy w zamkniętych wnętrzach. Jednak, gdy wychodzimy, skóra nie odpoczywa, gdyż jest narażona na smog lub w najlepszym razie inne zanieczyszczenia.

Skuteczna alternatywa dla zabiegów kosmetycznych

Duża część z nas decyduje się w pewnym momencie na wizytę w salonie piękności, zwłaszcza wtedy, gdy pojawiają się wyraźniejsze zmarszczki, a skóra zaczyna widocznie wiotczeć. Jedną z głównych przyczyn postępujących procesów starzenia się jest brak odpowiedniego nawilżenia tkanek tworzących cerę. Skóra, która nie jest dostatecznie odżywiona tlenem, przestaje wyglądać zdrowo i młodo.

Czy istnieje skuteczna alternatywa dla inwazyjnych, często bolesnych i ryzykownych zabiegów upiększających? Otóż tak! Wystarczy po prostu zainwestować w kosmetyki z nieco wyższej półki – które często można zobaczyć w salonach profesjonalistów, zajmujących się kosmetologią.

Purlés – profesjonalne kosmetyki, pozwalające zachować piękno

Jedną z tego typu marek są francuskie kosmetyki Purlés. Wybór dostępnych rozwiązań jest doprawdy imponujący. Konkretne serie specyfików, pochodzących z laboratoriów tej firmy noszą kuszące miano „ceremonii”. W ramach jednej ceremonii znajdziemy z reguły kilka specyficznych kosmetyków, które zostały opracowane pod kątem konkretnego problemu, charakterystycznego dla określonego typu cery.

Warto przyjrzeć się choćby serii HydraOxy Intense od wspomnianego producenta.  W jej ramach mamy do dyspozycji trzy specyfiki: 125 HyalurSoft Cream, 126 HyalurOxy Rich Cream, 127 Oxy Skin Cell Activator. Wszystkie zostały opracowane specjalnie pod kątem zwiększenia nawodnienia oraz dotlenienia cery. To właśnie narastające z wiekiem procesy postępującego wysychania głębszych warstw skóry twarzy, równocześnie z niedotlenieniem – są jedną z głównych przyczyn powstawania wyraźnych oznak starzenia się, tj. głównie zmarszczek.

Lekki Krem HyalurSoft

Pierwszy z wymienionych kosmetyków Purlés z serii HydraOxy Intense to mocno nawilżający krem o niezwykle delikatnej i lekkiej konsystencji. Specyfik bardzo dobrze się wchłania i nie wymaga dłuższego oczekiwania na to, aż skóra odczuje jego działanie. Krem zawiera aż 7% kwasu hialuronowego,  którego zbawienny wpływ na wygląd cery jest powszechnie znany. Dzięki działaniu tego kremu skóra twarzy staje się mocniej nawilżona, również w swych głębszych warstwach. Można go stosować także jako krem pod makijaż.

Bogaty Krem HyalurOxy

Idealne rozwiązanie dla wszystkich tych z Pań, które uskarżają się na suchą cerę, i są już w dojrzałym wieku. Połączenie kwasu hialuronowego oraz naturalnej gliceryny jest skutecznym panaceum na tę bolączkę. Innowacyjny Glycokin Complex gwarantuje wyraźne odmłodzenie skóry. Do tego dochodzi jeszcze ekstrakt z brązowych alg, wpływający ujędrniająco na struktury komórkowe cery.

Oxy Aktywator Komórek Skóry

Niewielka ampułka, zawierająca specjalistyczny koncentrat substancji aktywnych. Bogaty w aminokwasy, nowoczesny Cell Renewal Complex wpływa znakomicie na mikrokrążenie skóry oraz pobudza proces oddychania komórkowego. Specyfik działa mocno regeneracyjnie. Ampułka stworzona przede wszystkim z myślą o skórze suchej, odwodnionej i dojrzałej.

Zaprezentowana w tym krótkim tekście seria kosmetyków Purlés jest naturalnie jedną z wielu dostępnych na naszym rynku. Nie jest to, rzecz jasna, marka najtańsza – jednak warto zaryzykować, i przekonać się, jak dobry wpływ mogą mieć na naszą cerę kosmetyki z wyższej półki.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.