Twoja dieta to Twoje zdrowie – catering dietetyczny LightBox z Krakowa

Catering dietetyczny współcześnie stał się bardzo popularną opcją odżywiania. Chętnie jest zamawiany przez osoby niemające czasu lub nie lubiące samodzielnie gotować. To doskonałe rozwiązanie dla osób odchudzających się, chcących prowadzić zdrowy tryb życia, sportowców, a także uczulonych na niektóre składniki.

Catering dietetyczny inaczej nazywany jest dietą pudełkową, która składa się z produktów wartościowych o najwyższej jakości. W cateringu dietetycznym główną rolę grają produkty spożywcze takie jak:

 • owoce i warzywa
 • nasiona i orzechy
 • białe mięso – kurczak, indyk
 • czerwone mięso – cielęcina, wołowina, jagnięcina
 • rośliny strączkowe
 • produkty mleczne i jaja
 • ryby oraz owoce morza
 • produkty zbożowe

Catering dietetyczny to gwarancja dostarczenia posiłków o określonej kaloryczności. Każdego dnia dania są odmienne, urozmaicone, smaczne i zapewniają odpowiednie wartości odżywcze.

Korzyści płynące ze spożywania diety pudełkowej

Dieta pudełkowa zyskała wielu zadowolonych i stałych klientów, którzy głównie doceniają ją za:

 • dużą ilość wolnego czasu – nie muszą sami robić zakupów, wymyślać potraw i gotować
 • wygodę – posiłki na cały dzień dostarczane są o określonej godzinie do domu lub miejsca pracy
 • bezpieczeństwo – catering dietetyczny to nie tylko opcję odchudzające, ale również świetne rozwiązania dla alergików; dania mogą być typowo wegetariańskie, bez udziału ryb i owoców morza lub bez glutenu, czy też laktozy
 • odpowiednia ilość kalorii – wybierając dietę można zdecydować ile kalorii ma posiadać jednodniowy zestaw posiłków
 • zdrowe, smaczne, trudno dostępne i wartościowe produkty spożywcze
 • bogactwo smaków, wyjątkowe przepisy kulinarne sporządzone przez profesjonalnych kucharzy
 • stabilny i urozmaicony jadłospis sporządzony na wybrany czas –  pozwala prowadzić zdrowy tryb życia

Catering dietetyczny LightBox z Krakowa

Catering dietetyczny LightBox z Krakowa to firma oferująca dietę pudełkową dostępną w różnych wariantach. Dieta pudełkowa LightBox z Krakowa jest doskonałym wyborem dla każdej osoby! Pozwala jeść zdrowo, niskokalorycznie i wartościowo. Daje dużą wygodę i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wybrednych konsumentów. Wszystkie diety opracowywane są przez wykwalifikowanych dietetyków i sporządzane przez najlepszych kucharzy. Posiłki od LightBox są smaczne i przygotowywane w zgodzie z najwyższymi standardami dietetycznymi, zaś menu cateringu dietetycznego stale jest urozmaicone i dodaje dużo energii oraz sił witalnych.

Każdy klient przed zamówieniem wybranej diety może przejrzeć umieszczony na stronie internetowej przykładowy jadłospis sporządzony na tydzień i zastanowić się nad jego wyborem. Oto rodzaje dostępnych diet LightBox:

Slim Optimum

Dieta przeznaczona dla osób odchudzających się, składa się głównie z niskokalorycznych produktów i pozwala schudnąć bez uczucia głodu. Zbilansowana i dokładnie dobrana dieta posiadająca rekomendację Instytutu Żywności i Żywienia, w głównej mierze oparta na kuchni śródziemnomorskiej. Dieta zapewnia posiłki z małą ilością sodu, cukru i cholesterolu, dostarcza dużo białka, węglowodanów oraz kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-3.

Optimum

Dieta określana, jako najzdrowsza na świecie, wzorowana na kuchni śródziemnomorskiej. Posiada rekomendację Instytutu Żywności i Żywienia i najchętniej wybierana jest przez osoby prowadzące lub zamierzające prowadzić zdrowy tryb życia – sportowców i osoby trenujące różne sporty. Odznacza się małą ilością cholesterolu, sodu i cukrów, posiadana w zamian dużo błonnika pokarmowego i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym omega-6 i omega-3.

No Fish

Dieta skomponowana bez udziału ryb i owoców morza, oparta na przepisach najzdrowszej na świecie kuchni śródziemnomorskiej. Składa się z warzyw, owoców, nasion, orzechów, mięsa, produktów mlecznych i zbożowych. Charakteryzuje się dużo ilością błonnika pokarmowego, wartościowego białka, węglowodanów i zdrowych tłuszczów.

Vege

Dieta laktoowowegetariańska głównie inspirowana kuchnią śródziemnomorską. Zapewnia urozmaicone posiłki, w których produkty spożywcze doskonale zastępują mięso. Dodatkowo zamawiając dietę otrzymuje się informacje o odpowiedniej suplementacji witaminy D, której jest mało w diecie wegetariańskiej – za pomocą preparatów z roślinną formą witaminy D.

Lactose Free

Dokładnie przygotowana dieta z produktów nie zawierających laktozy – świetne rozwiązanie dla alergików. Posiłki przygotowywane są z produktów bezlaktozowych o wysokiej jakości i pochodzące od najlepszych dostawców. Odznaczają się małą ilością cholesterolu, sodu i cukrów prostych, mają dużo błonnika pokarmowego, wartościowego białka i węglowodanów oraz wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-3.

Gluten&Lactose Free

Dieta opracowana dla osób uczulony i nietolerujących niektórych produktów, posiada certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Całkowicie wyklucza produkty zawierające białko ze zbóż, a bazuje na bez laktozowym mleku i bezpiecznych produktach mlecznych.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.