Pokazy firmy Virgam (opinie) – idealną okazją na zakup markowego sprzętu!

Na wyposażenie gospodarstwa domowego składa się wiele niezwykle praktycznych przedmiotów oraz urządzeń. Często używamy ich bezwiednie, nie zastanawiając się nawet jakbyśmy żyli bez nich. Odkurzacze, garnki, urządzenia pielęgnacyjne – wszystko to jest nieodzownym elementem życia człowieka z XXI wieku.

Niestety, wiele z tych koniecznych akcesoriów domowych charakteryzuje się nieprzystępną ceną. Z tego powodu niejednokrotnie rezygnujemy z kupna urządzeń wysokiej jakości na rzecz tańszych zamienników. Rozwiązanie to jest korzystne tylko i wyłącznie na krótką metę. Nietrwałe urządzenia psują się szybciej, co zmusza Cię do wydania pieniędzy po raz kolejny.

Gdzie zatem można nabyć wysokiej jakości urządzenia gospodarstwa domowego charakteryzujące się niską ceną? Wiele osób na pierwszym miejscu wskazałoby Internet. Rzeczywiście, sklepy on-line dają całkiem szeroki wybór wysokiej akcesoriów w kusząco niskich cenach. Z kolei inni są zwolennikami sklepów stacjonarnych – twierdzą oni, że dużo łatwiej jest przeprowadzić transakcję w tradycyjny sposób, co z resztą ułatwia ewentualną reklamację lub wymianę produktu.

Czy istnieją jakieś inne, zaufane źródła, u których można byłoby się wyposażyć w sprzęty gospodarstwa domowego charakteryzujące się wysoką jakością oraz niską ceną? Oczywiście, że tak! W niniejszym artykule pragniemy zwrócić Twoją uwagę na jedno z nich. Jest ono bardzo często pomijane, niemniej jednak bez dwóch zdań zasługuje na szczególną uwagę.

Poniższy tekst powstał na podstawie wywiadu z panem Jarosławem Wójtowiczem – przedstawicielem firmy Virgam. Zajmuje się ona sprzedażą wysokiej jakości garnków, mat masujących oraz specjalistycznych odkurzaczy. Zapraszamy do lektury!

Akcesoria gospodarstwa domowego w korzystnych cenach

Naszą rozmowę z panem Jarosławem zaczęliśmy od konkretów. Zapytaliśmy go, jaką formą sprzedaży zajmuje się firma Virgam. Odpowiedź była następująca:

„Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości garnków , odkurzaczy oraz mat masujących opartą o pokazy i spotkania z przedstawicielami naszej firmy.”

Zdając sobie sprawę z negatywnych opinii, jakie słyszy się na temat tej formy sprzedaży, postanowiliśmy wyjaśnić tę kwestię na samym początku. Pan Jarosław stwierdził:

„Niemiłych opinii na temat sprzedaży pokazowej nie brakuje. Zdajemy sobie z tego sprawę, gdyż niemalże codziennie spotykamy się z ludźmi, którzy nie chcą skorzystać z naszej genialnej oferty tylko i wyłącznie z powodu krzywdzących stereotypów. Takie fałszywe opinie oraz oskarżenia powstają na kanwie szeroko zakrojonej działalności oszustów. Mnóstwo osób wykorzystuje dobre imię naszej marki, aby zdobyć popularność i sprzedawać wątpliwej jakości podróbki. Chyba nie ma potrzeby opisywać skutków takich działań.„

Następnie pan Jarosław Wójtowicz przybliżył nam ofert firmy Virgam:

„Obecnie zajmujemy się sprzedażą trzech produktów. Są to:

  • maty BodyShape marki Casada
  • naczynia kuchenne marki Venice
  • odkurzacze marki Clean King

Wszystkie trzy powyższe produkty mają wspaniałe opinie wśród swoich użytkowników. W zasadzie nie spotkaliśmy się nigdy z wypowiedziami osób, które byłyby niezadowolone z jakości produktów znajdujących się w naszej ofercie. W połączeniu z przystępną ceną, stanowią one prawdziwy „must have” gospodarstwa domowego.”

Dlaczego warto kupować na pokazach?

Pan Jarosław Wójtowicz z firmy Virgam przedstawił nam wiele zaskakujących korzyści, które wynikają z zakupów pokazowych. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wynik naszej rozmowy:

„W rzeczywistości pokazy stanowią tak korzystną okazję do zakupu tanich akcesoriów, że aż ciężko zrozumieć, dlaczego tak mało osób z niej korzysta. Postaram się w jak najprostszy sposób wytłumaczyć Państwu, w jaki sposób to wszystko działa.

Każde spotkanie – ciągnie pan Jarosław – to niepowtarzalna promocja. Zawsze staramy się przygotować dla naszych klientów coś specjalnego. Wiele osób pyta, jak to możliwe, że nam się to opłaca. Odpowiedź jest prosta. Dzięki spotkaniom mamy możliwość bezpośredniej interakcji z klientem. Daje nam to okazję, aby szczerze i bez ogródek opisać, a nawet zaprezentować produkty znajdujące się w naszej ofercie. Ten rodzaj bliskiego kontaktu z klientem sprawia, że sprzedawane przez nas akcesoria rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Dzięki takiemu powodzeniu w sprzedaży możemy pozwolić sobie na spore obniżki cen, długotrwałe promocje oraz inne ulgi, które chętnie oferujemy naszym klientom. Poza tym osoby, która zdecydują się kupić towar bezpośrednio na pokazie, są przez nas honorowane. Bardzo chętnie wręczamy bony, nagrody rzeczowe, oferujemy niższe ceny lub inne przywileje związane z zakupami w naszej firmie.”

Uwaga na oszustów!

Nasza redakcja słyszała pewne niepochlebne opinie związane z zawyżaniem cen przez firmy organizujące pokazy. W jaki sposób odniósł się do tego pan Jarosław Wójtowicz z Virgam?

„Wiele osób podczas pokazu bierze do ręki telefon komórkowy i z dumą stwierdza: „Mam Was! Znalazłem w Internecie produkt „X” w trzy razy niższej cenie!” Oczywiście jest to możliwe, niemniej jednak – ręczę swoją głową, że produkt ten nie jest oryginalny. Jako specjalista od sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem na karku, dobrze znam wartość oferowanych przeze mnie produktów i wiem, że takie zaniżenie ceny nie jest możliwe.”

Następnie pan Jarosław z Virgam dodaje:

„W tym miejscu chcę wyraźnie przestrzec Państwa przed oszustami, którzy podszywają się pod naszą firmę powodując tym samym wiele niepochlebnych opinii. Niestety, ale działają oni nie tylko przez Internet. Coraz częściej spotykamy ludzi imitujących markę Virgam ‘w realu’. Niestety na takich ‘pół- złodziei’ nie ma żadnej rady. Nikt nie może zabronić im używania nazwy, logo, a tym bardziej sloganów podobnych do naszych. W związku z powyższym bardzo proszę Państwa daleko idącą ostrożność.”

Oferta marki Virgam – maty BodyShape Cascada

Na koniec pan Jarek z Virgam szczegółowo przedstawił nam ofertę swojej firmy:

„Marka Virgam nie jest producentem oferowanych produktów. Jesteśmy pośrednikami – współpracujemy z faktycznymi producentami.”

Następnie pan Jarosław przystąpił do dokładniejszego opisu każdego z elementów oferty Virgam.

„Najpierw dwa słowa na temat mat BodyShape marki Casada. BodyShape Limited Edition to pierwsza mata wibracyjna w ofercie Casada Healthcare. Została ona stworzona z myślą o osobach, które ze względów zdrowotnych lub finansowych nie mogą poddać się tradycyjnym masażom. Pozytywne wibracje powodowane przez maty BodyShape wspaniale wpływają nie tylko na zdrowie fizyczne, lecz także na kondycję psychiczną. Mata wibracyjna BodyShape posiada 10 pól wibracyjnych, z kolei dzielą się na 5 stref wibracji. Ponadto mata posiada dwie strefy grzewcze.

Urządzeniem można sterować w bardzo prosty sposób – za pomocą dołączonego do zestawu pilota.

Mata BodyShape jest bardzo lekka oraz posiada możliwość złożenia. Regularne korzystanie urządzenia rozluźnia mięśnie i sprzyja dobremu samopoczuciu. Poza tym mata BodyShape wspomaga pracę układu krążenia oraz pracy organów wewnętrznych. Co więcej, masaże wspierają w walce ze stresowymi bólami, a także skutecznie relaksują.

Produkt ten ma wyjątkowo pozytywne opinie wśród użytkowników. Co więcej, obecnie jest on dostępny w wyjątkowo przystępnej cenie. Nasi konsultanci z pewnością chętnie go Państwu zaprezentują na najbliższym pokazie.”

Oferta marki Virgam – naczynia kuchenne marki Venice

Pan Jarosław Wójtowicz kontynuuje:

„Garnki Venice to klasa sama w sobie. Obecnie w ofercie Venice znajdują się następujące akcesoria kuchenne:

  • Garnki o różnych, praktycznych pojemnościach
  • Głębokie patelnie przystosowane do smażenia bez tłuszczu
  • Specjalistyczne garnki parowe
  • Misy z pokrywkami
  • Frytkownice
  • Podstawki zabezpieczająca meble kuchenne przed oparzeniem
  • Przyssawki pomocna w zdejmowaniu pokrywek

Naczynia kuchenne Venice oferują nam bardzo dużo i to w wyjątkowo przystępnej cenie. Ich główną zaleta jest wytrzymałość oraz bezpieczeństwo. Wykonane są one z materiałów najwyższej jakości, które cieszą swoją trwałością przez długie lata. Wszystkie naczynia marki Venice są produkowane według ścisłych procedur oraz przechodzą wiele kontroli jakości.

Poza tym, garnki i patelnie Venice sprzyjają zdrowemu gotowaniu. Wszystko to jest możliwe dzięki specjalistycznym powłokom oraz zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym. Umożliwiają one gotowanie w systemie wieżowym oraz smażenie bez użycia tłuszczu.

Opinie na temat garnków Venice są wyborne. Oczywiście najlepiej jest samemu przekonać się o tym, co mają do zaoferowania prezentowane przez nas produkty. Podkreślę, iż są one obecnie dostępne w wyjątkowo niskiej cenie.”

Oferta marki Virgam – odkurzacze marki Clean King

„Kolejny produkt w naszej ofercie, który również cieszy się genialnymi opiniami, to odkurzacz marki Clean King. Urządzenie to sprzedajemy obecnie na bardzo szeroką skalę oferując naszym klientom niskie ceny oraz bony rabatowe.

Odkurzacz Clean King zyskuje tak dużą popularność głównie dzięki swojej wielofunkcyjności. Zastąpi on nie tylko zwykły odkurzacz, lecz także mopa, nawilżacz, odświeżacz powietrza, oraz urządzenie do czyszczenia obić mebli i tapicerek samochodowych.

Odkurzacz Clean King to także synonim jakości, o czym świadczą tysiące opinii zadowolonych użytkowników. Mimo wszystko producent daje na swoje akcesoria wieloletnią gwarancję, która stanowi prawne zabezpieczenie na wypadek niechcianych problemów.”

Podsumowanie

Na sam koniec poprosiliśmy pana Jarosława o kilka słów podsumowania. Oto i one:

„Bardzo dziękuję Państwu za możliwość tak przyjemnej rozmowy na wysokim poziomie. Korzystając z okazji chciałbym ponowić swoje ostrzeżenia. Z całej mocy przestrzegam przed wszelkiego rodzaju oszustami podszywającymi się pod markę Virgam. Proszę pamiętać – oryginalne i w pełni sprawne urządzenia mogą Państwo zakupić tylko i wyłącznie podczas naszych firmowych pokazów.

Pozytywne opinie na temat produktów znajdujących się w naszej ofercie mówią same za siebie. Serdecznie zapraszam na nasze spotkania! W najbliższym czasie planujemy wdrożyć wiele promocji, które umożliwią Państwu nabycie naszych produktów w wyjątkowo niskich cenach!”

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.