Chcesz kupić odkurzacz Clean King? Sprawdź co warto o nim wiedzieć!

Niemiecka marka Clean King, będąca producentem wielozadaniowych odkurzaczy piorących, zdobywa coraz większą popularność wśród konsumentów. Na sukces firmy z pewnością składa się jej wieloletnie doświadczenie w sprzedaży sprzętów AGD. W Polsce dystrybucją odkurzaczy Clean King zajmuje się spółka Clavam, która w swojej ofercie posiada również inne niezastąpione sprzęty w przestrzeni gospodarstwa domowego. Z uwagi na wzrastającą popularność wspomnianych wcześniej urządzeń, postanowiliśmy przeprowadzić wywiad z osobą, która reprezentuje interesy marki na terenie naszego kraju. Pan Marek Pikuła zgodził się odpowiedzieć nam na kilka pytań dotyczących produktów znajdujących się w asortymencie marki Clavam, a także swoimi spostrzeżeniami w temacie związanym ze sprzedażą pokazową.

Na czym polega sprzedaż pokazowa?

Nim postanowiliśmy zapytać o szczegóły związane z budową odkurzaczy Clean King, postanowiliśmy zapytać pana Marka Pikułę o szczegóły wiążące się ze sprzedażą pokazową.

Ten rodzaj praktyki sprzedaży budzi wśród klientów dość dużą ilość kontrowersji, ale nie brakuje wśród tego grona również osób, które są zachwycone tego rodzaju taktyką sprzedaży. Jak to wygląda od kuchni i co sądzi na ten temat pan Marek? O tym poniżej.

”– Urządzenia, które nasza firma posiada w swoim asortymencie sprzedawane są podczas specjalnie organizowanych pokazów. Sprzedaż pokazowa to rozwiązanie które liczy wiele plusów. Osoby, które reprezentują nas podczas wspomnianych pokazów to ludzie, którzy posiadają niezbędną wiedzę na temat prezentowanych przez siebie sprzętów. Oznacza to że bez trudu są w stanie oni odpowiedzieć na wszystkie pytania, które zadaje mu publiczność. Ponadto uczestnicy pokazów mają okazję samodzielnie wypróbować każde z urządzeń. Dzięki temu możemy mieć pewność że nasi klienci to ludzie świadomi, którzy podjęli decyzję o zakupie z własnej nieprzymuszonej woli.” – Relacjonuje nam nasz rozmówca, pan Marek Pikuła.

Podczas rozmowy z panem Markiem zapytaliśmy także co sądzi o złej sławie, która ciągnie się za różnego typu spotkaniami, które mają służyć sprzedaży poszczególnych produktów. Nasz rozmówca odniósł się do tego tematu w sposób, który następuje:

”– Nie zamierzam ukrywać, że od czasu do czasu zdarza się nam jako firmie słyszeć zarzuty dotyczące praktyk związanych ze sprzedażą pokazowo. W większości są one jednak skutkiem fałszywych opinii, na temat naszych pokazów oraz produktów, które są skutkiem niewłaściwych działań konkurencji. Oznacza to, że złe opinie na temat naszej firmy nie są skutkiem źle prowadzonych kampanii marketingowych, a zwykłymi oszczerstwami, które w chwili obecnej można nazwać już stereotypami. Każdego dnia walczymy z negatywnym nastawieniem do naszych praktyk i udaje nam się Przekonać klientów, że polityka naszej firmy ma celu jedynie ich dobro. Jesteśmy ludźmi, którzy są pracowici oraz godni zaufania. Charakteryzujemy się także byciem uczciwymi i zawsze mamy jako priorytet zadowolenie naszych klientów czy też uczestników pokazu którzy być może staną się nimi w przyszłości.” – Tłumaczy reprezentant firmy Clavam w Polsce.

Odkurzacz Clean King – charakterystyka urządzenia

W każdym gospodarstwie domowym nie powinno zabraknąć dobrej jakości odkurzacza. Producenci sprzętu AGD doskonale o tym wiedzą i z tego też powodu aktualnie rynek takich urządzeń jest wręcz przepełniony. Czym zatem spośród innych sprzętów AGD wyróżnia się odkurzacz Clean King? O tym opowie nam pan Marek Pikuła.

”– Główną oraz tym samym najważniejszą cechą odkurzacza Clean King jest jego wielofunkcyjność. Sprawdzi się świetnie w roli odkurzacza, ale zastąpi także mopa odświeżacz oraz nawilżacz powietrza w domu. Odkurzacz Clean King doskonale nada się także jako urządzenie do czyszczenia obić mebli czy też tapicerek samochodowych. Nie ulega wątpliwości że posiadanie tak wysokiej jakości sprzętu, może uczynić sprzątanie bardziej przyjemnym niż dotychczas spędzeniem czasu. Sprzątanie przy użyciu odkurzacza Clean King jest bardziej wydajne i szybsze, co stanowi z pewnością jego wielką zaletę. Odkurzacz Clean King stworzony został również do mycia różnego typu podłóg, w tym podłóg śliskich takich jak te, które zostały wykonane z paneli drewnianych kafelek, tworzyw sztucznych, a nawet parkietów. Odkurzacz Clean King został wyposażony w kilka pojemników, z których każdy pełni inną funkcję. Np. podczas mycia podłóg wykorzystywane są dwa z wymienionych pojemników. W pierwszym z nich zgromadzone są woda oraz płyn do mycia, podczas gdy w drugim zbierane są brudne płyny.” – Opowiada nam nasz rozmówca, pan Marek Pikuła.

To jednak nie wszystko. Posiadacze odkurzacza Clean King mogą także używać go do prania dywanów oraz wykładzin. Choć zadanie to jest zasady trudne, to zamontowana w odkurzaczu Clean King nowatorska technologia pozwala na ułatwienie tej czynności. Urządzenie zdaje egzamin podczas czyszczenia różnego typu dywanów. Mowa tutaj zarówno o dywanach, które zostało wykonane z wełny, akrylu, bawełny czy też dywanów wiskozowych. W tym przypadku praca odkurzacza Clean King polega na wciągnięciu znajdujących się na dywanie śmieci, a następnie wypraniu go przy użyciu czystej wody oraz odpowiedniego Detergent. W konsekwencji dywany w naszym domu mogą być czystej pachnące, a z pomocą funkcji osuszania, którą został wyposażony opisywane odkurzacz, są gotowe do użytkowania w trybie niemalże natychmiastowym.

”– Warto także zauważyć że funkcje, których użyto w projekcie odkurzacza Clean King pozwalają na odnowienie niektórych mebli w domu. Mowa tutaj między innymi o fotelach, kanapach czy też innych meblach, które są tapicerowane. Umożliwia to specjalna szczotka do mycia, która została dołączona do zestawu z odkurzaczem. Odkurzacz Clean King wyposażony został także system piorący, a specjalnie dołączona końcówka sprawia, że możemy używać go także podczas odświeżania pościeli oraz innych materiałów, które znajdują się w naszej sypialni.”– Opowiada nam reprezentant firmy Clavam.

Chcesz kupić odkurzacz Clean King? Sprawdź na co musisz uważać!

Pan Marek Pikuła, który jest bohaterem dzisiejszego wywiadu ostrzegł nas także przed oszustami, którzy grasują na rynku. Naciągacze naprawdę nie przebierają środkach, które mogą pozwolić im zarobić na nieuwadze klientów. Na co zatem uważać chcąc wejść w posiadanie odkurzacza Clean King? O tym opowiada nam nasz rozmówca.

”– Tak jak wspominałem na początku, spora część negatywnych opinii, które dotyczą sprzedaży pokazowej ma swój początek w działaniach oszustów. Niejednokrotnie zdarzyło nam się spotkać, że firma konkurencyjna podszywała się pod markę Clavam. Ci naciągaczy organizują spotkania pokazowe, które do złudzenia przypominają te oryginalne i sprzedają podczas nich urządzenia, które są bardzo podobne do tych, które mamy w swojej ofercie. Niestety, jakość tego rodzaju sprzętów nie wykorzystuje sobie nowatorskich technologii, które charakteryzują oryginały. Kupno takich sprzętów może wiązać się z niezadowoleniem, które z kolei przekłada się na negatywne zdanie o naszej firmie, choć tak naprawdę nie mieliśmy nic wspólnego z całością tego procederu. Dlatego też ostrzegam przed pokazami, które są Organizowane przez naciągaczy, a tym bardziej przed kupnem prezentowanych na nich urządzeń. Wystarczy wykazać się odrobiną spostrzegawczości aby zauważyć, że organizatorzy fałszywych pokazów są bardzo nachalni swoich działaniach i za wszelką cenę chcą sprzedać swoje produkty. Niestety, kupno takich produktów wiąże się z ich słabą jakością, a także brakiem gwarancji producenta. Należy bowiem wiedzieć, że sprzęty, które znajdują się w asortymencie firmy Clavam objęte są stosownym okresem gwarancji. Dla przykładu odkurzacz Clean King ma trzy lata gwarancji producenta, co świadczy o jego niezawodności.” – Ostrzega pan Marek Pikuła z Clavam.

Po rozmowie z panem Markiem Daliśmy ją przekonać, że firma Clavam oferuje jedynie wysokiej jakości produkty, które zasługują na to aby obdarzyć je konsumenckim zaufaniem. Wiemy także, że chcąc kupić odkurzacz Clean King powinniśmy liczyć się z wydatkiem 6900 zł, a tańsze odpowiedniki to podróbki, których jakość pozostawia wiele do życzenia.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.