Zapewnij sobie większe doznania i zaskocz partnera – wybierz żel stymulujący marki DUREX

Podczas stosunku seksualnego wiele kobiet odczuwa dyskomfort, który powodowany jest przez brak odpowiedniego nawilżenia. Kobiece miejsce intymne jest dużo bardziej wrażliwe od męskich organów płciowych i wymaga dłuższej gry wstępnej. W celu uzyskania większego komfortu oraz lepszych doznań podczas aktu seksualnego może pomóc doskonały żel stymulujący DUREX.

Żel marki DUREX to w 100% bezpieczny preparat, który gwarantuje odpowiednie nawilżenie miejsc intymnych podczas stosunku. Wystarcza, aż na 20 użyć i został stworzony z myślą o zwiększeniu intensywności doznań. Działa rozgrzewającą i jednocześnie chłodzi, a także pobudza wrażliwość na dotyk.

Żel stymulujący można nabyć w licznych sklepach stacjonarnych i internetowych pod nazwą DUREX 10ml Intense Orgasmic https://www.bdsklep.pl/durex-10ml-intense-orgasmic-zel-stymulujacy-20-uzyc. W składzie preparatu znajdziemy między innymi istotny składnik Desirex, który zapewnia naturalne nawilżenie miejsc intymnych.

Dla kogo polecany jest żel intymny DUREX?

Żel intymny DUREX pozwala wprowadzić oboje partnerów na wyższy poziom i zagwarantować im większą satysfakcję ze stosunku płciowego. Doskonale rozwiązuje problem suchości intymnych części ciała. Przeznaczony jest do użytku głównie kobietom, które cierpią z powodu kłopotów z naturalnym nawilżaniem. Pomógł licznym paniom przywrócić właściwe nawilżenie i na nowo przeżywać każdy akt seksualny.

Sprawdza się u kobiet zażywających środki antykoncepcyjne lub przeżywających duży stres podczas kontaktów seksualnych. Właśnie tego typu kobiety doceniły go najbardziej, za zapewnienie ochrony, nawilżenia oraz pobudzenia miejsc intymnych do dalszej stymulacji. Żel stymulujący DUREX to najczęściej kupowany lubrykant wśród par na całym świecie. Jego naturalny skład opierający się na wodzie nie powoduje alergii i uczulenia.

Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś żelu DUREX w swojej sypialni, być może dużo straciłeś. Już dziś zakup żel i zaskocz swojego partnera lub partnerkę wyjątkowymi doznaniami.

Jak działa żel stymulujący marki DUREX?

DUREX Intense Orgasmic idealnie nadaje się do gry wstępnej. Pozwala pobudzić i przygotować narządy płciowe do dalszej zabawy. Doskonale rozluźnia i zapewnia intensywne doznania. Chwalony jest przez liczne pary, które dzięki niemu otworzyły się przed swoimi partnerami i przeżyły cudowne chwile.

Żel stymulujący DUREX wzmacnia wrażliwość na dotyk kobiecych miejsc intymnych, a także potęguje siłę orgazmu. Działa nawilżająco na łechtaczkę i sprawia, ze najdelikatniejszy ruch jest bardziej wyczuwalny, dzięki temu każda kobieta szybciej osiąga orgazm. Skutecznie poprawia ukrwienie łechtaczki i gwarantuje różnorodność odczuć. Podczas stosunku z wykorzystaniem żelu DUREX kobieta odczuwa naprzemiennie efekt chłodzenia, rozgrzewania oraz podniecającego mrowienia. Kilka kropel nawilżającego żelu DUREX wystarczy, aby każda kobieta przeżyła najlepszy stosunek płciowy w swoim życiu!

Jak stosować żel stymulujący DUREX?

Żel marki DUREX polecany jest do użytku w trakcie gry wstępnej oraz dalszej części stosunku. Przed jego użyciem, należy zdjąć korek, przekręcić pompkę oraz wcisnąć ją kilkukrotnie. Po kilkukrotnym naciśnięciu pompki żel powinien zacząć wyciekać ze specjalnej dziurki.. Wyciśnięty żel stymulujący należy rozprowadzić na łechtaczce oraz w okolicach intymnych. Dodatkowo poleca się wykonać lekki masaż, który pobudzi miejsca intymne i wzmocni działanie żelu.

Podczas kolejnego użycia żelu jego wyciśnięcie powinno pójść sprawniej (już po pierwszym naciśnięciu pompki). Żel należy przechowywać w suchych miejscach z dala od promieni słonecznych.

Masturbacja

Żel świetnie sprawdza się przy masturbacji zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Pozwala pobudzić delikatną skórę miejsc intymnych i wywołać odczucie mrowienia. Używając żelu masz pewność, że szybciej osiągniesz dużo przyjemniejszy orgazm.

Masaż

Żel DUREX można wykorzystać do gry wstępnej, czyli delikatnego masażu okolic intymnych. Zapewnia rozluźnienie i pobudza narządy płciowe do dalszej części stosunku seksualnego. Używać go można do masażu łechtaczki oraz okolic odbytu. Nawilżona skóra i przyjemny dotyk potrafi sprawić, że Twoja partnerka osiągnie orgazm już na etapie gry wstępnej.

Seks oralny

Żel stymulujący DUREX można kupić w różnych wariantach smakowych. Soczysta truskawka na pewno spodoba się wielbicielom seksu oralnego i sprawi, że stanie się on bardziej wyjątkowy.

Wielokrotne orgazmy

Żel pozwala szybko przywrócić nawilżenie miejscom intymnym, nawet po całej nocy zabawy. Doskonale nawilża i pobudza narządy płciowe kobiety i mężczyzny przygotowując je do dalszej gry. Pozwoli również uniknąć jakichkolwiek obtarć oraz zagwarantuje kolejną dawkę przyjemności.

Porady bezpieczeństwa odnośnie stosowania żelu DUREX

Żel stymulujący należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Trzeba unikać kontaktu żelu z oczami i uszkodzoną skórą. Żel można wykorzystywać do użytku zewnętrznego wraz z odpowiednimi produktami z lateksu (prezerwatywy). Od otwarcia żelu jego zużycie należy zakończyć po upływie 6 miesięcy.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.