Załóż okulary ajurwedyjskie na ratunek Twojego wzroku!

Okulary korekcyjne to od wielu stuleci utrapienie wszystkich osób, które muszą je nosić. Na rynku powstało już wiele modnych i nowocześnie wyglądających modeli oprawek tak, by zaspokoić względy estetyczne nawet najbardziej wymagających klientów. To jednak, jak można zauważyć po licznych statystykach rynkowych, nie przyniosło zadowalających rezultatów, zwłaszcza jeśli chodzi o poprawę jakości życia z różnorodnymi wadami wzroku. Dlatego też producenci postanowili wyjść ze zdecydowanie bardziej posuniętą do przodu i innowacyjną inicjatywą, jaką okazały się okulary ajurwedyjskie.

Rewolucja w okularach korekcyjnych, czyli jak działają okulary ajurwedyjskie

Okulary ajurwedyjskie zwane również bezsoczewkowymi, to multiprzesłonowe okulary, które pomagają przy ćwiczeniach i walce ze znaczącymi wadami wzroku. Sprawdzają się idealnie zarówno przy krótkowzroczności, jak i dalekowzroczności oraz innych poważnych zaburzeniach widzenia, co czyni je naprawdę pożądanym produktem. Ich stosowanie przywraca naturalną funkcję i ruchliwość mięśni oka- poprawia również ukrwienie oczu, a także usuwa zmęczenie, które da się odczuć podczas długiej pracy biurowej, polegającej głównie na współdziałaniu z urządzeniami elektronicznymi.

W przeciwieństwie do okularów tradycyjnych, okulary ajurwedyjskie sprawiają, że nasze oczy lepiej radzą sobie z odczytywaniem informacji, a także w dostrzeganiu większych szczegółów, gdy już je zdejmiemy- dzieje się to ze względu na fakt, że są one przeznaczone do treningu gałek ocznych, które w ten sposób stają się bardziej muskularne i przyzwyczajone do ciągłego natężenia, a także wysiłku. Paradoksalnie okulary te są same w sobie przeszkodą dla poprawnego widzenia i niezaburzonego pola widzenia- to pobudza odpowiednie środki w mózgu pacjenta i sprawia, że stara się bardziej skupiać na dostrzeganiu szczegółów jego otoczenia.

Jak dostrzegać barwy życia?

Wielu osobom nadal może wydawać się, że okulary ajurwedyjskie to strata czasu i pieniędzy. Liczne badania wykazały jednak, że osoby stosujące te okulary 2-3 godziny dziennie (zalecana ilość czasu, jaki należy spędzić w tych okularach, aby odczuć zdecydowaną różnicę), nie narzekają tak bardzo na nieostre widzenie, a co więcej są przekonane, że ich wizja uległa znacznej poprawie. Istota działania okularów ajurwedyjskich polega bowiem na tym, że znacznie ograniczają widzenie peryferyjne i co za tym idzie stymulują ruchliwość gałek ocznych, które dzięki podobnemu treningowi stają się odporniejsze na zmęczenie.

Są wspaniałym sposobem na to, by po ciężkim dniu wypełnionym pracą, zrelaksować swój wzrok i pozwolić mu odpocząć, a także zregenerować się i przygotować na następny intensywny poranek. Cały sekret tych okularów polega na tym, że są zaprojektowane z myślą o wszystkich osobach cierpiących na różnorodne wady wzroku. Nadają się zatem i do leczenia zeza u dzieci, i do poprawy jakości widzenia krótkowidzów oraz dalekowidzów, nie mówiąc już o takich zaburzeniach widzenia jak astygmatyzm, czy zmiany wywołane długotrwałym użytkowaniem urządzeń, jakie mają niekorzystny wpływ na nasz wzrok.

W domowym zaciszu

To, co różni okulary ajurwedyjskie od tradycyjnych, jest nie tylko nietypowy wygląd (czarne szkiełka z kilkudziesięcioma małymi otworami), ale także sam fakt, że nie są to okulary na codzień. Nie pójdziemy w nich do pracy, nie wsiądziemy do samochodu, ani też zdecydowanie nie nadają się one do pójścia na zakupy. Są to okulary przeznaczone do domowych treningów, które należy przeprowadzać codziennie, aby uzyskać pożądany efekt. Niekiedy skutki nie są od razu odczuwalne- pacjenci często skarżą się na długotrwałość osiągania zamierzonych rezultatów. Warto jednak pamiętać, że przy stosowaniu tego typu akcesoriów korekcyjnych trzeba uzbroić się w cierpliwość, a także wytrwałość. Trening oczu to kwestia, którą ciężko przyjąć osobom nielubiącym wkładać wysiłku w wykonywanie codziennych zabiegów. Staranne ćwiczenia oparte na regulowaniu wykonywanych czynności, a także dawkowaniu intensywności danego treningu to klucz do osiągnięcia sukcesu.

f-g-m-okulary-ajurwedyjskie-ayurwedyjskie-korekcyjne Załóż okulary ajurwedyjskie na ratunek Twojego wzroku!
Szeroki wybór okularów ajurwedyjskich
Kliknij TUTAJ!

Za ile, gdzie, kiedy, dla kogo?

Pomimo tego, że okulary ajurwedyjskie nie są wcale nowinką na rynku medycznym, osoby posiadające słabszy wzrok często twierdzą, że stykają się z tym pojęciem po raz pierwszy. Jest to spowodowane tym, że okulary te nie zyskały jeszcze odpowiedniego rozgłosu, by móc o nich powiedzieć coś więcej, niż to, co jest zawarte na różnych stronach internetowych zajmujących się wstawianiem odpowiednich informacji na temat medycznego sprzętu. Dlatego też istnieje szereg pytań, na które warto odpowiedzieć przed podjęciem decyzji zakupu podobnych akcesoriów. Przede wszystkim dużo kontrowersji tyczy się samej ceny tych okularów, która jak się okazuje, wcale nie jest wygórowana, jak myślą o tym osoby niezbyt zorientowane w temacie. Jest to wydatek rzędu 70-80 zł. Obecnie są one dostępne zarówno w stacjonarnych salonach optycznych, jak i internetowych stronach z akcesoriami medycznymi, gdzie można dobrać odpowiedni model dla siebie- zarówno pod względem finansowym, jak i preferencji osobistych.

Okulary te przeznaczone są dla wszystkich osób borykających się z dolegliwościami związanymi z zaburzeniami widzenia- nie ma zanczenia, jaki rodzaj choroby nas dotknął, czy też w jakim wieku jesteśmy. Każdy może stosować okulary ajurwedyjskie, jeśli uważa, że zachodzi taka potrzeba. Jeśli nosisz okulary korekcyjne bądź soczewki, które nie przynoszą żadnych rezultatów, wypróbuj okulary ajurwedyjskie- ta metoda pozwoli odzyskać ci całą radość z życia i sprawi, że stanie się zdecydowanie bardziej kolorowe niż na codzień. Dodatkowo unikniesz konsekwencji, jakie często niosą ze sobą zwykłe okulary korekcyjne- przez rozleniwianie twoich oczu, mogą wpłynąć na znaczne pogorszenie widzenia bez noszenia ich. Dlatego też warto zrobić krok dalej i przenieść swój wzrok na inny poziom. To inwestycja w twoje zdrowie, a także w przyszłość, która może przynieść nowe doznania w innym formacie… i w znacznie wyraźniejszych barwach.

Załóż okulary ajurwedyjskie na ratunek Twojego wzroku!
Oceń artykuł!
Może ci się spodobać również