Zakłady STS on-line i na żywo – jak zyskać jeszcze więcej

Obstawianie piłki nożnej, wyników wyborów a nawet Oscarów – takie możliwości dają współczesne zakłady bukmacherskie. Podpowiadamy, jak zyskać jeszcze więcej i z których ofert szczególnie warto korzystać.

Wśród najbardziej polecanych zakładów bukmacherskich w Polsce warto wymienić STS. Firma cieszy się dobrymi opiniami użytkowników, a fraza “sts kod promocyjny 2019” już teraz jest jedną z najchętniej wyszukiwanych w sieci, jeśli chodzi o tą branżę. Za co klienci tak cenią te zakłady? Obecnie to ogrom możliwości, pozwalających obstawiać nawet bez wychodzenia z domu czy z pracy. Na uwagę zasługuje aplikacja mobilna, dzięki czemu można umilać sobie chwile spędzane w pociągu czy autobusie, a także we wszystkich innych dowolnych sytuacjach. Obstawianie jest dzięki temu jeszcze prostsze, a sprawdzanie wyników to kwestia kilku kliknięć w ekran telefonu. To też ranking klubu STS, który jest dodatkową motywacją, by wygrywać jeszcze więcej. Co miesiąc wśród osób, które zdobywają punkty na stronie internetowej, w aplikacji lub na żywo, wybierani są ci, którzy uzbierali w ten sposób najwięcej punktów. Można wówczas wygrać nagrody od 100 tys. do 15 tys. złotych za pierwsze, drugie i trzecie miejsce w rankingu. Z pewnością dla niejednego gracza będzie to dodatkowa zachęta, by grać jeszcze więcej.

Jak zyskać jeszcze więcej?

Wytrawni gracze wiedzą, że najbardziej opłaca się grać z użyciem ofert dodatkowych, które co jakiś czas trafiają się na stronie STS. Najciekawsze to:

  • 1000 zł bonusu powitalnego

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że rozpoczynając grać na nowej stronie może liczyć na specjalną premię. Na stronie STS jest ona szczególnie wysoka, bo wynosi aż 1000 złotych przy spełnieniu kilku prostych warunków. Dzięki temu można zyskać jeszcze więcej, a zdobyte środki zainwestować w dowolne zakłady na stronie. Pozwala to zdobyć się na obstawianie zakładów, których wcześniej nie brało się pod uwagę, a dzięki temu poszerzenie pola dla ewentualnych wygranych.

  • STS kod promocyjny 2019 i 2018

Kody promocyjne do STS w 2018 roku cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem i wszystko wskazuje na to, że STS kod promocyjny 2019 też będzie poszukiwany przez graczy. Kody promocyjne niekiedy można zdobyć w aplikacji czy poprzez newsletter lub na stronie https://sportbonusowy.pl/kod-promocyjny-sts. Są one przyznawane ze specjalnych okazji albo dla graczy, którzy dokonali określonych zakupów. Ponadto zdarzają się one u partnerów zewnętrznych. Wtedy STS kod promocyjny 2019 można znaleźć na stronie z kodami rabatowymi. Zwykle takie kody mają ograniczenia czasowe i uprawniają do wydania dodatkowych pieniędzy w serwisie lub innych podobnych działań.

  • 50 zł dla kumpla

Akcja 50 zł dla kumpla ma wyjątkowo przejrzyste zasady i pozwala dzielić się radością zabawy ze znajomymi, jednocześnie… zarabiając. Wystarczy, że gracz podzieli się ze swoim znajomym informacją o zakładach. Jeśli tamten założy konto, korzystając ze specjalnego linku czy kodu, a następnie doładuje po raz pierwszy konto pewną kwotą, jego polecający będzie mógł dostać za to 50 złotych na grę. Osoby, które mają dużą paczkę znajomych, nawet takich, których interesują tylko określone wydarzenia, jak mistrzostwa świata w piłce nożnej czy Oscary, mogą w ten sposób jednorazowo sporo zarobić, gdy pomogą im założyć konta.

  • 30 zł za grę w sporty wirtualne

Opis programu na stronie prezentuje się następująco: “Wrzuć na swój kupon tylko zdarzenia ze sportów wirtualnych, graj przez cały tydzień, a my zwrócimy Ci połowę stawki trzech pierwszych przegranych kuponów!. ” Pozwala to spróbować gry w sporty wirtualne, zmniejszając przy tym związane z tym ryzyko – jeśli nie uda się nic wygrać, przynajmniej można liczyć na zwrot przegranej. Sporty wirtualne zyskują na popularności, ale niektórzy boją się zacząć, bo nie mają jeszcze doświadczenia. To idealny moment, by zacząć. Korzystając z tej promocji można otrzymać do 30 zł zwrotu przy przegranej.

 

Jak widać, STS oferuje sporo możliwości dodatkowego zarobku przy graniu w zakłady. Dzięki temu kolejni chętni przekonują się do rozrywki, jaką jest obstawianie on-line.

Może ci się spodobać również