Punkt g – jak go znaleźć i stymulować?

Bardzo często słyszymy o magicznym punkcie w ciele kobiety, które doprowadzi ją na granice rozkoszy. Istnieje nawet powiedzenie, które mówi, że każdy o nim słyszał, jednak nikt nie wie gdzie. Znajomość kobiecego ciała jest bardzo ważna, jeśli zależy nam na zapewnieniu jak największej przyjemności naszej kobiecie. W tym celu możemy spotkać masę wskazówek oraz instrukcji w internecie i chociaż nie jest to nic skomplikowanego, punkt g dla wielu osób przysparza wiele trudności w znalezieniu go, co często kończy się frustracja i niezadowoleniem.

Nie należy się jednak zrażać, każda kobieta doceni starania a zbliżenie nadal może być przyjemne, a wraz z doświadczeniem oraz praktyką kobiece ciało stanie się dla nas coraz prostsze do zrozumienia. Dzięki zrozumieniu ciała oraz potrzeb kobiety możemy zapewnić jej maksimum przyjemności, za które na pewno nam podziękuje nasza partnerka.

Czym jest i gdzie znajduje się punkt g?

Punkt g zawdzięcza swoją nazwę niemieckiemu lekarzowi, który jako pierwszy opisał istnienie wyjątkowo wrażliwego punktu w ciele kobiety. Punkt g, wbrew powszechnemu stwierdzeniu wcale nie leży na ścianie pochwy, jest jednak przez nią wyczuwalny. Samo istnienie punktu g natomiast nie zostało nigdy potwierdzone naukowo i jest to temat dość kontrowersyjny, jednak bez wątpienia na ściance pochwy znajduje się punkt, który stanowi niesamowicie delikatną i wrażliwą strefę erogenna.

Punt g znajduje się po wewnętrznej stronie pochwy, około 2,3 cm od jej wejścia. Znalezienie go jest najprostsze gdy kobieta jest silnie podniecona, dlatego warto wcześniej przygotować długą grę wstępną.  Gdy organizm kobiety jest podniecony nie tylko dzięki odpowiedniemu nawilżeniu łatwiejsza jest penetracja, ale również punkt ten staje się nieco wypukły i rośnie wraz z podnieceniem, dlatego możemy go sami wyczuć pod palcami.

W jaki sposób pieścić punkt g u kobiety?

Niestety punktu g nie da się pieścić za pomocą penisa, jego struktura nie pozwala na tak dokładną penetracje kobiecej pochwy, dlatego jeśli chcemy zapewnić naszej kobiecie przyjemność powinniśmy pamiętać również o innych metodach. Penis jest niestety zbyt twardy oraz mało elastyczny dlatego znalezienie go w ten sposób jest raczej nie możliwe. Gdy wiemy już w którym miejscu u naszej kobiety znajduje się punkt g to w niektórych pozycjach podczas seksu możemy przynajmniej lekko go stymulować, jednak nie jest to najlepszy sposób na stymulacje punktu g.

Najlepszym sposobem na początek do stymulacji punktu g jest penetracja w użyciem palców. W taki sposób możemy stymulować nasz punk g samodzielnie podczas masturbacji oraz z partnerem, który w ten sposób o wiele lepiej może poznać nasz organizm. Warto jednak pamiętać, że stymulacja punktu g często trwa dłużej niż łechtaczki, jedna zaangażowanie i cierpliwość może zdecydowanie popłacić.

Kolejnym sposobem na stymulacje punktu g jest metoda oralna, czyli poszukiwanie go językiem. Do tej metody potrzebujemy cierpliwego partnera, ponieważ z oczywistych względów nie możemy znaleźć tego sami. Podczas seksu oralnego możemy punkt g pieścić, dotykać, zaczepiać czy okrążać. Warto jednocześnie dodatkowo stymulować kobietę palcami, ponieważ dzięki jej podnieceniu delikatny guziczek stanie się łatwiejszy do wykorzystania oraz zapewnienia rozkoszy kobiecie.

Wibratory stymulujące punkt g

Kolejnym sposobem na pieszczenie punktu g są specjalne wibratory. Mają one zupełnie inna budowę, która podczas masturbacji ma na celu stymulowanie punktu g oraz zapewnienie niezapomnianej ekstazy. Dzięki specjalnemu wibratorowi zabawa stanie się przyjemniejsza i możemy wykorzystać go zarówno do zabawy z partnerem jak i masturbacji samej.

Warto pamiętać, że najlepsze oraz najbezpieczniejsze wibratory są zrobione z silikonu medycznego a przed taką zabawą warto zapewnić odpowiednie nawilżenie. W tym celu najlepiej jest zaopatrzyć się w specjalny żel nawilżający przeznaczony do okolic intymnych, często są dostępne w różnych smakach oraz zapachach.

Inne wrażliwe punkty u kobiety

Punkt g jest to miejsce zakryte wieloma mitami oraz opowieściami, nie każdy wierzy w jego istnienie jednak jest on sam w sobie dość znany i większość osób przynajmniej o nim słyszała. Jednak w ciele kobiety znajdują się również inne punkty, których stymulacja podczas seksu może przynieść nieporównywalną ekstazę.

Umiejscowienie oraz istnienie wrażliwszych punktów erogennych u każdej kobiety jest oczywiście bardzo indywidualną kwestią. Jednak kolejnym takim miejsc jest tak zwany punkt A. Punkt a znajduje się głębiej za punktem g, również we wnętrzu pochwy, punkt ten znajduje się mniej więcej w połowie odległości od wejścia pochwy do punktu g. Niestety do stymulacji puntu a często palec może okazać się za krótki, dlatego najlepiej spiszę się wibrator, który znajduje się najgłębiej w pochwie. Odpowiednia jego stymulacja zwiększy nie tylko rozkosz kobiety, ale również stymulacje śluzu, który zapewnia odpowiednie nawilżenie.

Kolejnym punktem, łatwiejszym w znalezieniu i penetracji jest punkt U. Punkt u możemy stymulować penisem, językiem czy też palcem, ponieważ znajduje się w okolicach łechtaczki i umożliwia porównywalną rozkosz podczas stymulacji. Znajduje się on tuż ponad cewką moczową, możemy go zaobserwować w postaci małego płatka skóry, który jest bardzo silnie unerwiony, dlatego jest w stanie przynieść tak wiele rozkoszy kobiecie.

Należy pamiętać, że u każdej kobiety wrażliwe punkty jak i strefy erogenne mogą znajdować się w innym miejscu i odnalezienie ich jest kwestia bardzo indywidualną.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.