Pokazy i prezentacje firmy Clavam Sp. z o.o. (opinie) – sposób na dane zakupy!

W dzisiejszym artykule chcemy przybliżyć sylwetkę firmy Clavam Sp. z o.o. z Poznania, która od lat zajmuje się dystrybucją sprzętu domowego wysokiej klasy i na dzisiejsze standardy działa w sposób dość niszowy. Poznamy tajemnice firmy i dowiemy się, z jakim problemom musi stawić czoła.
Zaprosiliśmy do rozmowy pana Marka Kotynię,  pracownika firmy Clavam Sp. z o.o. Poznań, który wypowie się w jej imieniu. Gdyby Państwo mieli dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu!

P: Choć znalazłam informacje, że firma Clavam Sp. z o.o. Poznań zajmuje się dystrybucją sprzętu domowego, to jednak wasze produkty pojawiają się także w wielu wypowiedziach w kontekście dbałości o zdrowie. W jaki sposób łączą się te dwie kwestie ?

Podstawowym zastosowaniem naszych produktów jest ułatwienie codziennych obowiązków domowych takich jak gotowanie czy dbałość o czystość. Jednak to prawda, że ich innowacyjność i nowoczesność a także to, że często łączą kilka funkcji jednocześnie przyczynia się do poniesienia standardów czystości, jeśli chodzi np. o odkurzacze Clean King, dzięki czemu życie alergików staje się prostsze, albo jak garnki Venice, obecnie dostępne w naszej ofercie, dzięki którym można gotować ekologicznie i nie tracąc wartości odżywczych. Na pewno to są powody, dla których o naszych produktach można znaleźć informacje np. na blogach medycznych.

P: Co wyróżnia firmę na rynku ?

Clavam Sp. z o.o., jak już wspomniałem, jest firmą z Poznania pośredniczącą zajmującą się dystrybucją wysokiej klasy sprzętu. Zgodnie z polityką firmy, spójną od samego początku, nie dostarczamy produktów z aktualnej oferty do sklepów ani marketów. Obecnie są dwie drogi,by nabyć od nas sprzęt:albo przez autoryzowaną stronę producenta albo podczas pokazów sprzętu organizowanych w różnych miastach, zarówno większych i mniejszych.

P: I taka polityka się sprawdza w czasach, kiedy klient chce mieć szybko, dużo i tanio ?

Zdziwiłaby się pani, jak dobrze ten system funkcjonuje! Nasze produkty są skierowane do wymagających klientów ceniących standard produktów w równym stopniu jak jakość obsługi, a przede wszystkim mających nawyk kupowania rozważnie. To wcale nie jest rzadka postawa konsumencka, tylko media jej nie promują.
Potencjalny klient zainteresowany sprzętem dostępnym w ofercie firmy Clavam Sp. z o.o. podczas prezentacji (pokazy odbywają się nie tylko w Poznaniu, ale również w Białymstoku i innych miastach Polski), która trwa dość długo, dowiaduje się najważniejszych rzeczy o produkcie, który go interesuje. Ma także możliwość obejrzeć z bliska, dotknąć, a przede wszystkim dopytać o interesujące go szczegóły. Firma Clavam Sp. z o.o. od początku stawia na rzetelną relację z klientem.

P: Z tego, co pan mówi wynika, że domeną firmy Clavam Sp. z o.o. jest dbałość o detale we wszystkich aspektach. Czy jednak zdarza się, że coś wymyka się spod kontroli i biegnie w niepożądanym kierunku ?

Największym problemem firmy są oszuści próbujący sprzedawać podróbki pod oryginalnymi nazwami. Potrafią skopiować bardzo dokładnie zewnętrzne cechy produktu, a także oryginalne opakowanie. Dlatego klient w zasadzie nie ma możliwości zorientowania się, że nabył podróbkę zamiast oryginału. Przeważnie wychodzi to na jaw dopiero, gdy produkt zaczyna się psuć. Produkty kupione od nas cechuje bardzo niska awaryjność, poza tym dajemy długą gwarancję a reklamacje obsługujemy bardzo szybko.

P: Co powinno uczulić potencjalnych klientów, jeśli mają do czynienia z fałszywym sprzedawcą ?

Identyfikacja oszusta może być potencjalnie trudna, ponieważ rozprowadzają swój wadliwy towar również podczas pokazów, niestety nie są to pokazy do końca legalne.
Oszustów cechuje uderzający brak profesjonalizmu ! Z pewnością nie odpowie na dodatkowe pytania, ponieważ nie posiada wystarczającej wiedzy i oczywiście boi się zdemaskowania.
Najbardziej bezdyskusyjną cechą nieuczciwych sprzedawców jest niska cena i to powinno wzbudzić czujność. Niska cena ma przyciągnąć klientów, stąd też częsty zarzut pod naszym adresem, że my zawyżamy cenę. W rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie: ponieważ firma Clavam Sp. z o.o. cieszy się wśród producentów sprzętu dobrą opinią, a także ponieważ oferujemy sprzedaż na dużą skalę, to właśnie nasza firma otrzymuje rabaty, co w prosty sposób przekłada się na to, że my z kolei możemy zaoferować obniżki klientom.

P: Ale sprzęt wciąż z wyższej półki… cenowej. Na przykład zestaw garnków Venice to koszt kilku tysięcy.

Zgadza się. Zakup proponowanego przez nas sprzętu powinien być przemyślaną decyzją. Cena jednak zawsze jest adekwatna do jakości. Współpracujemy z producentami, którzy mogą zaoferować sprzęt na lata, wykonany z najwyższej renomy surowców. To jest właśnie powód, dla którego nie jesteśmy w stanie zaoferować szalonych obniżek, które są domeną nieuczciwej konkurencji. Rzekome rabaty, które obiecują nie są w rzeczywistości żadnymi rabatami – konkurencja proponuje podróbki o jakości sprzętu z popularnych marketów.
Dlatego gorąco przestrzegam przed pochopnymi zakupami, a przede wszystkim przed szukaniem alternatywnych źródeł w internecie. Tylko zakupy na oficjalnych stronach producentów są gwarancją oryginalności.

Materac MediAir 3D

Kolejny produkt, który znalazł sobie poczesne miejsce w ofercie naszej firmy, to materac Casada MediAir 3D stworzony z myślą o zabiegach terapeutycznych. Można stwierdzić bez cienia wątpliwości, iż wyrób ten jest jednym z najlepszych w swojej branży. Za jego sukcesem stoi przede wszystkim materiał, z którego został wykonany. Do jego produkcji używa się żywej, stuprocentowej wełny. Umożliwia ona swobodny transfer wody i powietrza, co jest szczególnie ważne w przypadku zabiegów terapeutycznych. Wypełnienie pozostałych przestrzeni zostało wykonane z nowoczesnej pianki PUR T25, która zapewnia całości sprężystość oraz odporność na odkształcenia. Górna powłoka materaca to żyrardowa dzianina wzbogacona srebrną nicią. Przeplata ona całą powierzchnię użytkową materaca. Stanowi to skuteczną ochronę przed rozwojem szkodliwych drobnoustrojów. Jest to szczególnie ważne w przypadku materaców terapeutycznych. Jak dobrze wiadomo, osoba poddawana zabiegom poci się, co z pewnością nie sprzyja zachowaniu świeżości i sterylności materaca. Na szczęście doświadczeni projektanci marki Casada zadbali i o ten aspekt modelu MediAir 3D. Dzięki swoim właściwościom, skutecznie sprawdza się on w leczeniu dolegliwości takich jak:

 • choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa,
 • dyskopatia kręgosłupa,
 • choroba zwyrodnieniowa stawów obwodowych,
 • bóle przeciążeniowe kręgosłupa,
 • zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa,
 • bóle korzeniowe, rwa barkowa, rwa kulszowa,
 • niestabilność kręgosłupa, kręgozmyk,
 • zapalenie stawów krzyżowo-biodrowych,
 • stany po operacjach kręgosłupa,
 • stany po urazach kręgosłupa,
 • odleżyny grzbietu, kończyn dolnych i profilaktyka odleżyn.

Materac MediAir 3D w połączeniu w profesjonalnym masażem potrafi działać cuda. Poza tym produkt ten dobrze jest stosować razem z innymi sprzętami terapeutycznymi firmy Casada. One także znajdują się w ofercie sprzedażowej firmy Clavam z Poznania.

P: Co z aktualnej oferty firmy poleciłby pan osobom czytającym ten artykuł ?

Każdy nasz produkt cieszy się pozytywnymi opiniami klientów, dlatego to zależy od aktualnych zapotrzebowań potencjalnego nabywcy.
Doskonałą ofertą są garnki Venice o praktycznie zerowej awaryjności. Zestaw posiada na przykład patelnię do smażenia z wykorzystaniem wyłącznie tłuszczu zawartego w produkcie bez potrzeby użycia oleju, masła, smalcu. To genialne rozwiązanie dla młodych rodzin, które inaczej patrzą na zagadnienie odżywiania, chcą gotować ekologicznie i zdrowo.
Innym godnym uwagi produktem jest mata masująca Casada z wbudowaną opcją ogrzewania i kilkoma programami masującymi. Przyda się w każdym domu, ale szczególnie polecana dla osób, które mają siedzący tryb pracy. Po powrocie do domu można rozluźnić ciało zaledwie kilkoma minutami masażu. Koszt maty szybko się zwróci, jeśli mielibyśmy zamiast masaży w domu uczęszczać do masażysty.
Mata masująco-wibrująca Casada jest także wskazana dla osób po urazach i ludzi starszych.
Na koniec wspomnę o rewelacyjnych odkurzaczach Clean King, które posiadają funkcje czyszczenia nie tylko dywanów i podłóg (drewnianych, kafelek, betonu, linoleum), ale także możliwość prania dywanów i tapicerki. Sprawdzi się w każdym domu, w którym jest maluch lub gdy ze względów zdrowotnych jesteśmy zmuszeni podnieść standardy czystości.

P: Dziękuję za poświęcony czas i bardzo szczegółowe wypowiedzi.

Ja także dziękuję za możliwość przedstawienia firmy Clavam Sp. z o.o. w pozytywnym świetle i wyjaśnienie nieporozumień wynikających z pracującej za naszymi plecami nieuczciwej konkurencji działającej na pograniczu prawa. Na sam koniec chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić na pokazy Clavam,jest to naprawdę przyjemny sposób spędzenia czasu i możliwość nabycia sprzętu domowego wysokiej klasy, dlatego wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z Clavam.. Taka inwestycja opłaci się na lata. Na pokazach często organizujemy konkursy oraz oferujemy rabaty. Jeśli mieszkają Państwo w małym mieście lub na wsi, można się z nami skontaktować w celu zorganizowania specjalnego pokazu właśnie w miejscu blisko Państwa domu. Dziękuję jeszcze raz za możliwość rozmowy i zaproszenie na wywiad.

Pokazy i prezentacje firmy Clavam Sp. z o.o. (opinie) – sposób na dane zakupy!
4.2 (83.05%) 197 votes
Może ci się spodobać również