Odżywki do rzęs Nanolash- działanie, aplikacja,cena, zalety i wady.

Rzęsy nie tylko są ozdobą naszych oczu, ale i również chronią je przed wszelkiego typu zanieczyszczeniami. Właśnie dlatego, bardzo ważna jest ich odpowiednia pielęgnacja. Każda kobieta pragnie mieć piękne i długie rzęsy, które dodadzą jej oczom charakteru oraz uroku. Najprostszą metodą zatroszczenia się o rzęsy, jest zastosowanie odżywki do rzęs. Odżywka Nanolash jest często wybierana przez kobiety, gdyż przynosi spektakularne i długotrwałe efekty. Produkt ten charakteryzuje prosta i szybka aplikacja, naturalny skład i wysoka skuteczność w dosyć krótkim czasie. Odżywkę do rzęs Nanolash warto zastosować, zwłaszcza kiedy nasze rzęsy krótkie i łamliwe. Niewiele pań może się pochwalić naturalnie pięknymi i uwodzicielskimi rzęsami, jednak taki produkt jak odżywka Nanolash, może sprawić, iż rzęsy nabiorą blasku, będą nie tylko długie, ale i także wzmocnione i ciemniejsze.

 

Działanie odżywki Nanolash

Pierwsze efekty stosowania odżywki Nanolash, zauważyć można po upływie jedynie dwóch tygodni. Po okresie miesiąca rzęsy wydłużają się o połowę. Dzięki odżywce stają się nie tylko o wiele dłuższe, ale i także odżywione i wzmocnione. Stają się wyraźnie grubsze, jest ich więcej i są ciemniejsze niż były przed zastosowaniem odżywki. Odżywka w ten sam sposób poprawi stan naszych brwi. Dla alergików ważną informacją jest to, że odżywka nie powoduje uczuleń, alergii, działa bardzo kojąco na oczy i delikatnie. Działa jak ochrona na oczy, dlatego nadaje się do stosowania również przez osoby noszące soczewki i mające wrażliwe oczy.

Czy realne jest wydłużenie rzęs, zaledwie w kilka tygodni?

Oczywiście, że tak. Po pierwszym miesiącu korzystania z odżywki do rzęs Nanolash, rzęsy można wydłużyć nawet o 50 procent. Całkowity czas kuracji powinien wynieść około 6 miesięcy. Pierwsze trzy miesiące to okres intensywnej kuracji stymulującej. Przez ten czas, należy pamiętać o regularnej aplikacji produktu, codziennie wieczorem. Po upływie 3 miesięcy można nakładać preparat trochę rzadziej (co 2-3 dni). Aplikacja jest rzadsza, gdyż po przeprowadzonym procesie stymulacji rzęs, należy jedynie podtrzymywać uzyskany efekt.

W jaki sposób działa odżywka do rzęs Nanolash?

Odżywka oddziałuje wprost na cebulki włosów. Aplikacje preparatu dokonuje się małym pędzelkiem, którym jesteśmy w stanie dokładnie nałożyć odżywkę. Serum w ten sposób przedostaje się do wszystkich cebulek rzęs. Składniki aktywne bardzo szybko wnikają w mieszki włosowe i odżywiają je. Stosowanie produkt na linię rzęs, sprawia, że produkt w trafia zawsze do celu i nie traci swoich cennych właściwości. Nanolash to odżywka bardzo dobrze przemyślana i dopracowana. Skład odżywki posiada substancje odpowiednio dopasowane do potrzeb rzęs, dzięki czemu działa ona kompleksowo na słabe włoski. Odznacza się prostymi i naturalnymi składnikami.

Aplikacja odżywki

Preparat aplikuje się na linię rzęs, pędzelkiem podobnym do eyelinera. Przed sięgnięciem po produkt, należy przeprowadzić demakijaż twarzy oraz co najważniejsze oczu. Odżywka musi być nakładana zawsze na czystą i suchą skórę. Wystarczy wykonanie pojedynczej kreski na górnej i dolnej linii rzęs. Aplikacja nie jest uciążliwa i nie zajmuje dużo czasu, wykonuje się ją na wieczór.

Zalety odżywki do rzęs Nanolash:

 • Naturalnie piękne i długie rzęsy, Nanolash oferuje kobietom nie tylko wydłużenie, ale i także pogrubienie rzęs. Codzienny makijaż nie będzie już koniecznością.
 • Możliwość wykonywania codziennych czynności i używania kosmetyków, bez żadnych problemów.
 • Mniejsza częstotliwość wypadania rzęs. Włoski stają się o wiele bardziej żywotne, przestają wypadać.
 • Oszczędność czasowa, gdyż nie musimy marnować swojego czasu na makijaż rzęs, gdyż będzie on już całkowicie zbędny. Każdego ranka, będziemy budzić się z gęstymi i długimi rzęsami, możemy je jedynie potraktować jednym pociągnięciem tuszu, aby podkreślić ich piękno i przyciemnić je.
 • Nie obciążamy oczu tuszem. Po odstawieniu tuszu, rzęsy staną się nie obciążone, przez co będą mniej wypadać, zmniejszy się również ryzyko podrażnienia oczu.

f-nanolash-eyelash-conditioner-odzywka-do-rzes-3ml Odżywki do rzęs Nanolash- działanie, aplikacja,cena, zalety i wady.
Odżywki do rzęs Nanolash
Kliknij tutaj i sprawdź ceny!

Wady odżywki do rzęs Nanolash:

 • Konieczne regularne stosowanie. Odżywkę należy stosować codziennie, aby osiągnąć zadowalające rezultaty.
 • Długi czas oczekiwania na efekty (około miesiąca).
 • Nanolash to bardzo bezpieczny produkt, którego mogą używać osoby z wrażliwymi oczami i alergicy. Jednak w rzadkich przypadkach, może on wywołać minimalne podrażnienia.
 • Wysoka cena

Cena odżywki Nanolash.

Produkt ten nie jest najtańszym kosmetykiem, jednak jest warto swojej ceny. Opakowanie preparatu kosztuje 159 zł i jest dostępne wprost od producenta. Opakowanie starcza na pół roku. Porównując jednak produkt z przedłużaniem rzęs metodą 1:1, która kosztuje 200-500 złotych, bardziej opłacalna jest kuracją odżywką.

Przedłużanie czy odżywka?

Odżywka nie nakłada na nas żadnych ograniczeń. Wybierając jednak przedłużenie rzęs metodą 1:1 nie możemy:

 • spać na brzuchu
 • długo spać na boku
 • czyścić oczu płynami do demakijażu,płynami dwufazowymi, oliwkami i olejkami (rozpuszczają one klej)

Przez takie zakazy, wybór kosmetyków staje się o wiele mniejszy. Nie można również korzystać z niewodoodpornej maskary. Należy także uważnie nakładać cienie do powiek, tak aby nie opadły one na rzęsy. Korzystając z odżywki, nie musimy obawiać się tych ograniczeń, możemy wybierać dowolne kosmetyki i wykonywać, jakie tylko chcemy czynności.

Podsumowując wszystkie plusy i minusy, należy samej podjąć decyzję. Warto sięgnąć po taki produkt jak odżywka Nanolash, posiada wiele zadowolonych klientek, cieszących się z poprawy kondycji rzęs.

Odżywki do rzęs Nanolash- działanie, aplikacja,cena, zalety i wady.
5 (100%) 4 votes
Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.