Odchudzanie z african mango

Odchudzanie z african mango
5 (100%) 29 votes

Masz już dość zbędnych kilogramów? W takim razie poznaj tabletki na odchudzanie z afrykańskim mango.

Grube swetry, obszerne płaszcze i kurki, ciepłe szaliki; oto odzież, która towarzyszy nam na co dzień podczas okresu zimowego. Wspomniane ubrania – poza funkcją grzewczą – posiadają jeszcze jedną, niekwestionowaną zaletę. Otóż idealnie ukrywają fałdki tłuszczu i tym samym pozwalają nam zapomnieć o problemach z wagą. Czy aby na pewno? Otóż niekoniecznie. Jak się okazuje takie pozorne rozwiązanie problemu jedynie przyczynia się do zwiększenia wagi. Na szczęście istnieje prosty i zarazem zdrowy sposób umożliwiający osiągnięcie upragnionej wagi bez wyrzeczeń. Mowa o tabletkach odchudzających wzbogaconych wyciągiem z afrykańskiego mango.

Czym jest african mango?

Afrykańskie mango (Irvingia gabonensis) to słodki, aromatyczny owoc o żółto – pomarańczowym miąższu. Choć opisywane mango posiada cały szereg właściwości zdrowotnych to nie ono, a zawarta w jego wnętrzu pestka stanowi sekret pięknej, szczupłej sylwetki. Dlaczego? Gdyż w jej wnętrzu ukryte są substancje, które wykazują niezwykle silne właściwości odchudzające.

Swego rodzaju „stolicą” tabletek odchudzających z wyciągiem z pestki afrykańskiego mango są Stany Zjednoczone. To właśnie w USA odkryto ten niezwykły suplement diety, a dokonał tego dr. Mehmata Oza. Znany na cały świecie lekarz przyjmował tabletki na odchudzanie z african mango przez miesiąc, nie zmieniając przy tym ani diety, ani trybu życia. Efekt? Otóż dzięki kuracji stracił on na wadze aż 7 kg!

Jak działają tabletki z african mango?

Tabletki odchudzające z wyciągiem z pestki afrykańskiego mango wpływają na spalanie tkanki tłuszczowej, zdecydowanie zmniejszają apetyt (w tym również chęć na słodycze). Niemniej jednak wszystkie, wymienione powyżej zalety tabletek z afrykańskim stanowią zaledwie szczyt góry lodowej plusów, jakie posiada ten wyjątkowy specyfik. Otóż jak się okazuje, systematyczne stosowanie tabletek na odchudzanie z afrykańskim mango obniża poziom cholesterolu i cukru we krwi. Dodatkowo zawarty w nich wyciąg wykazuje działanie przeciwzapalne oraz antybakteryjne i znacząco wspiera walkę z wolnymi rodnikami. Warto dodać, że zdecydowana większość tabletek na odchudzanie posiada swoją „ciemną stronę” i może spowodować różnego rodzaju skutki uboczne. Zupełnie inaczej jest w przypadku tabletek z wyciągiem z afrykańskiego mango. Otóż są one w pełni bezpieczne, gdyż zawierają 100% naturalnych substancji.

A dowody? Działanie wyciągu z pestek Irvingia gabonensis potwierdziły badania przeprowadzone przez Judith L. Ngondi, Juliusa E. Oben’a i Samuela R. Minka z University of Yaounde w Kamerunie. W prowadzonym przez nich eksperymencie wzięło udział 40 ochotników. 28 osób przyjmowało wyciąg z pestek afrykańskiego mango, a 12 placebo. Po ok. 4 tygodniach dokonano pomiaru wagi ochotników biorących udział w eksperymencie. Wyniki? Waga ciała osób zażywających preparat z wyciągiem z pestek mango uległa zmniejszeniu o ok. 5%, natomiast u osób przyjmujących placebo zaledwie o 1%. Co więcej, u osób stosujących wyciąg z afrykańskiego mango odnotowano spadek całkowitego cholesterolu, cholesterolu LDL, trójglicerydów i wzrost cholesterolu HDL.

Tabletki odchudzające zawierające wyciąg z african mango dostępne są w sporej ilości sklepów internetowych, niemniej jednak mogą one posiadać niepełny skład lub też małą ilość wyciągu z pestek Irvingia gabonensis Pełnowartościowe, oryginalne produkty zawierające wyciąg z pestki mango kupisz na stronie africanmangosklep.pl.