Oceń produkty i wygraj bony do Answer!

Ceneo.pl we współpracy z marką Remington organizuje konkurs dla posiadaczek urządzeń Remington z serii Proluxe, Air Plates lub szczotki do prostowania włosów. Aby wziąć w nim udział wystarczy napisać swoją opinię o posiadanym lub właśnie zakupionym urządzeniu biorącym udział w konkursie i dodać ją wraz ze zdjęciem recenzowanego urządzenia na stronie konkursowej: Remington. Najlepsze trzy opinie w każdej z czterech kategorii konkursowych zostaną nagrodzone bonami na zakupy w Answear o wysokości 700, 500 i 300 zł.

Konkurs trwa od 29.08.2017 r. do 29.09.2017 r. Wzięcie w nim udziału jest bardzo proste: wystarczy być posiadaczką jednego z urządzeń marki Remington, które biorą udział w zabawie. Są to urządzenia z kolekcji Proluxe, a więc prostownica S9100, lokówki CI91X1 oraz CI9132, suszarka AC9140, prostownica S7412 Air Plates oraz szczotka prostująca CB7400. Biorące udział w konkursie urządzenia są dodatkowo wyszczególnione napisem „OCENIAJ I WYGRYWAJ” umieszczonym obok urządzenia na platformie Ceneo.
dedicatedCreation_1255 Oceń produkty i wygraj bony do Answer!Jeśli więc masz w domu jeden z wyżej wymienionych produktów lub właśnie decydujesz się na jego zakup, wystarczy, że napiszesz swoją opinię, w której wyrazisz wrażenia z jego użytkowania i możesz stać się posiadaczką bonu zakupowego w sklepie internetowym Answear. Do opinii warto jest dodać także zdjęcie recenzowanego produktu, które będzie uprawniało uczestnika zabawy do wzięcia udziału w dodatkowej kategorii konkursowej. Zdjęcie musi przedstawiać opisywany produkt oraz być własnoręcznie wykonane przez osobę je zamieszczającą. Zdobywczyni pierwszego miejsca zgarnie bon o wartości 700 zł, który będzie mogła przeznaczyć na uzupełnienie swojej garderoby na nadchodzący sezon. Warto wziąć udział w konkursie tym bardziej, że nagrody przyznawane są aż w czterech kategoriach:

  1. Dla najlepszej opinii
  2. Dla najlepszej opinii ze zdjęciem produktu
  3. Dla najbardziej użytecznej opinii
  4. Dla najbardziej opiniotwórczej osoby

Decyzja o przyznaniu nagród należy do powołanej przez organizatora Komisji Konkursowej, która wytypuje najlepsze opinie o urządzeniach marki Remington oraz oceni nadesłane zdjęcia. W każdej z kategorii konkursowych zostaną nagrodzone trzy najlepsze recenzje. Zdobywczyni 1. miejsca otrzyma bon na zakupy w Answear o wartości 700 zł, osoba uhonorowana 2. miejscem dostanie bon uprawniający ją do wydania 500 zł, a zdobywczyni 3. miejsca zostanie wręczony bon na 300 zł, które będzie mogła wydać w Answear. Oznacza to, że Ceneo we współpracy z marką Remington przyznają aż 12 bonów podarunkowych o łącznej wartości 6000 zł, która to ilość z pewnością zwiększa szanse na wygraną. Warto jest dodać do swojej opinii konkursowej także zdjęcie recenzowanego produktu by dzięki temu brać udział także w kategorii drugiej, dla najlepszej opinii ze zdjęciem.

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na stronie internetowej Ceneo pod adresem: https://www.ceneo.pl/lp/remington do 13.10.2017 r. Zwycięzcy dodatkowo zostaną powiadomieni o swojej wygranej e-mailowo

Oceń produkty i wygraj bony do Answer!
5 (100%) 2 votes
Może ci się spodobać również