Koktajle, smoothie czy drinki – twórz zaskakujące napoje w koktajlerze

Bez względu na to, czy jesteś fit, zdrowo się odżywiasz, lubisz koktajle owoce albo warzywne lub chcesz zaskoczyć znajomych pysznymi drinkami, potrzebujesz jednego urządzenia. Jest nim koktajler, który pozwoli w kilka chwil zrobić pyszne i pożywne napoje, dzięki którym można urozmaicić nie tylko dietę, ale też każde przyjęcie.

Smoothie – zdrowe koktajle z owoców i warzyw

Gęste napoje ze zmiksowanych owoców i warzyw w ostatnich latach bardzo zyskały na popularności. Przede wszystkim ze względu na to, że są niezwykle zdrowe. Zachowuje się w nich zdecydowanie więcej witamin oraz enzymów niż w przypadku soków z sokowirówek. W dobie dużego nacisku na zdrowie, koktajle owocowo-warzywne są jednym z najważniejszych punktów diety. Mogą być dodatkiem lub zastępować jeden z posiłków, np. drugie śniadanie.

Aby przygotować taką płynną przekąskę, trzeba zaopatrzyć się w koktajler (np. na tej stronie). Electrolux ESB2900 świetnie sprawdzi się właśnie do przygotowywania smoothie (ale też jako młynek do kawy). Na wyposażeniu ma dwa pojemniki do blendowania, które po odłączeniu od urządzenia mogą służyć jako bidon. To oszczędność czasu oraz dbanie o środowisko. Nie trzeba już mieć osobnych plastikowych butelek. Wystarczy zmiksować, zakręcić i wrzucić do torby.

Zaskocz przyjaciół wyjątkowymi drinkami!

Dzięki koktajlerowi Philips Avance Collection HR3655/00 zostaniesz królem lub królową imprez. Domowe spotkania w gronie znajomych to zawsze okazja, aby zaskoczyć czymś wyjątkowym. To urządzenie na to pozwala. Możliwość kruszenia lodu otwiera wiele możliwości. Pozwala na tworzenie wielobarwnych, owocowych napojów typu slushy, które charakteryzują się bardzo drobno zmielonym lodem czy czegoś z procentami – wyjątkowe drinki, jak Ramos Gin Fizz, Blue Arrow czy Caipirinha teraz możesz stworzyć dosłownie w kilka chwil.

Po imprezie natomiast koktajler można bardzo łatwo umyć, ponieważ dzbanek można spokojnie włożyć do zmywarki, a pozostałe części miksera są możliwe do odłączenia od silnika.

Zachowaj świeżość i wszystkie wartości odżywcze

Próżnia od lat jest wykorzystywana do przedłużenia życia produktów spożywczych. Zapakowane w ten sposób owoce czy warzywa dłużej zachowują świeżość, a gotowane w tak mięso jest zdrowsze i zachowuje niemal wszystkie wartości odżywcze.

To rozwiązanie zdecydowano się przenieść do blenderów. Tym samym, dzięki koktajlerom próżniowym, otrzymujemy najzdrowsze koktajle, smoothie czy zupy, jak tylko jest to możliwe. Jak to działa? Z dzbanka jest odciągane niemal całe powietrze, co zapobiega utlenianiu. W ten sposób zblendowane produkty nie stracą swojego koloru oraz zachowają zdecydowanie więcej witamin oraz cennych enzymów.

Warto pamiętać, że taki sprzęt, ze względu na zastosowaną technologię jest droższy od klasycznego koktajlera. Jest on skierowany do zdecydowanych klientów, dla których zrównoważona, zdrowa dieta jest jednym z kluczowych elementów stylu życia. Urządzeniem, które spełni te wymagania jest m.in. Bosch MMBV622M VITAMAXX – wielozadaniowy mikser, który gwarantuje zachowanie niemal wszystkich najważniejszych witamin oraz mikroelementów.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.