Kąpiel solankowa w jacuzzi – sposób na nawilżoną, wygładzoną i dotlenioną skórę

Kąpiel solankowa w jacuzzi – sposób na nawilżoną, wygładzoną i dotlenioną skórę
Oceń artykuł!

 

Jacuzzi z solą himalajską i magnezem nie tylko regeneruje organizm, zwiększając przy tym jego witalność, ale też nawilża, dotlenia i wygładza skórę. Do kąpieli solankowych używana jest Woda Strukturyzowana Sante, która pozytywnie wpływa na redukcję drobnych zmarszczek i zwiotczeń oraz zmniejszenie niedoskonałości cery. Dodatkowo, kąpiel w solance pomaga w znacznym stopniu pozbyć się rozstępów i cellulitu, a także przyspiesza przemianę materii, wspomagając odchudzanie.

Jacuzzi solankowe z magnezem – korzystne właściwości dla organizmu

Jacuzzi z solą himalajską to relaks dla ciała i umysłu. Skutecznie odmładza i oczyszcza organizm z napięć i stresu, pozytywnie wpływając na wiele aspektów codziennego funkcjonowania. Jakie działanie wykazują poszczególne składniki wody w jacuzzi?

  • Sól himalajska

To najzdrowsza, a zarazem najczystsza sól na Ziemi. Zawiera blisko 90 pierwiastków, które występują w postaci rozproszonej, dzięki czemu skóra może je w łatwy sposób wchłonąć do organizmu. Sól himalajska nie jest wzbogacana żadnymi substancjami chemicznymi, nie jest też oczyszczana, co powoduje, że zachowuje bogactwo wszystkich występujących w niej pierwiastków Sól dodana do wody emituje bioenergię w postaci drgań, które powodują podwyższenie biowitalności osób korzystających z kąpieli solankowych.

  • Sól EPSOM

Inaczej siarczan magnezu. To związek chemiczny, który składa się z pierwiastków odpowiedzialnych za zdrowe i piękne ciało: magnezu i siarki. Najlepiej wchłaniają się przez skórę, dlatego kąpiel w solance jest doskonałym sposobem na ich przyswojenie.

  • Siarka

Siarka ma zbawienne działanie dla urody. To właśnie ona wzmacnia włosy, skutecznie chroniąc przed ich wypadaniem. Korzystnie wpływa na skórę – zapobiega powstawaniu zmarszczek i zwiotczeń – oraz na paznokcie. Siarka pobudza przemianę materii, kąpiele w jacuzzi mogą wspomagać modelowanie sylwetki. Dodatkowo, siarka bierze udział w ochronie antystresowej organizmu.

  • Magnez

Magnez, dzięki temu, że bierze udział w procesach metabolicznych węglowodanów, białek i tłuszczów, dostarcza energię do pracy mięśni i komórek nerwowych mózgu. Ma działanie uspokajające, a przy tym wzmacnia pamięć i poprawia koncentrację. Magnez ma właściwości rozkurczowe i rozluźniające, przeciwdziała osteoporozie i pomaga w leczeniu kontuzji. Przyswajalność tego pierwiastka z jedzenia wynosi zaledwie 40%, dlatego warto go uzupełniać poprzez kąpiele w jacuzzi z solą himalajską i magnezem .

Warto zaznaczyć, że kąpiel w jacuzzi solankowym, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań, odbywa się bez zapachu chloru. Można zatem skorzystać z leczniczych właściwości soli himalajskiej, soli EPSOM i Wody Strukturyzowanej Sante bez dyskomfortu dla zmysłów.

Jacuzzi z solą himalajską – podaruj skórze młody wygląd

Kąpiele w jacuzzi wykazują właściwości odmładzające. Dogłębnie odżywiają, nawilżają, dotleniają, a także wygładzają skórę. Sól przyśpiesza regenerację skóry, a także zwiększa jej jędrność i elastyczność. Działanie hydromasażu podczas kąpieli w jacuzzi powoduje, że krew zaczyna szybciej krążyć, a co za tym idzie, każda komórka skóry zostaje odpowiednio natleniona i odżywiona, wydajniej działają też błony komórkowe. Wszystko to powoduje, że poprawia się wygląd i kondycja skóry. Oprócz tego kąpiele solankowe pomagają pozbyć się cellulitu i rozstępów, co również wpływa na poprawienie wyglądu ciała. Kąpiel w solance – detoksykacja dla organizmu

Jacuzzi zapewnia kąpiel, która ma ma działanie detoksykacyjne nie tylko dla samej skóry, ale też dla całego organizmu. . Stymulując krążenie, przyśpieszają usuwanie produktów przemiany materii, toksyn i kwasu mlekowego, co skutecznie odtruwa i odżywia organizm, nie obciążając przy tym układu pokarmowego Jednocześnie dostarczane są zawarte w soli himalajskiej pierwiastki śladowe i bioenergia . Podczas kąpieli solankowych nad powierzchnią wody tworzy się mikroklimat, który sprzyja zwiększeniu wentylacji płuc, a także usprawnieniu wymiany gazowej. Dodatkowo taka kąpiel działa przeciwzapalnie, przeciwalergicznie i rozszerza oskrzela. Jacuzzi stymuluje procesy utleniania i redukcji, przyspieszając metabolizm węglowodanów i białek. Poza tym, wpływa na mikrokrążenie krwi oraz wykazuje właściwości przeciwskurczowe. Jacuzzi solankowe ma kompleksowe działanie na organizm: skóra staje się gładsza i bardziej elastyczna, mięśnie i stawy są rozluźnione, a z organizmu znika zmęczenie i stres.

Kąpiel w solance odmładza ciało i dodaje mu blasku. Nie tylko podnosi witalność organizmu, ale też pozwala pozbyć się negatywnych emocji. Więcej na temat pozytywnych aspektów jacuzzi z solą himalajską, można przeczytać na tej stronie: https://www.studiosante.pl/project/basen-solankowy/.

Artykuł sponsorowany


Komentarze
Więcej w Promo, Zdrowie
Kłucie w klatce piersiowej – możliwe przyczyny występowania

Zamknij