I sportowo i muzycznie. Słuchawki dla ciebie.

I sportowo i muzycznie. Słuchawki dla ciebie.
1 (20%) 5 votes

Letnie, wakacyjne miesiące to czas kiedy wiele aktywności przenosimy z fitness klubów na zewnątrz. Wycieczki rowerowe, bieganie, spacery, nordic walking, joga czy siłownie na wolnym powietrzu – to tylko początek długiej listy aktywności. A jak sport to i koniecznie dobra muzyka. W zależności od dyscypliny i naszego samopoczucia – dynamiczna, pobudzająca do działania lub wyciszająca, uspokajająca, relaksująca.

Korzystanie ze słuchawek dostarczonych razem z telefonami żadnemu miłośnikowi doskonałych brzmień już od dawna nie wystarcza. Najwyższy czas aby podczas uprawiania sportu cieszyć się również doskonałym brzmieniem ulubionych wykonawców i zespołów. Wszyscy, którzy amatorsko uprawiają sport wiedzą, że przy odpowiednio dobranej play liście muzyka potrafi doskonale zmotywować nas do wysiłku fizycznego.

Jednak sama muzyka to nie wszystko. Aby w pełni cieszyć się radością z ćwiczeń, oprócz sprzętu sportowego czy odpowiedniego ubioru, niezbędne są słuchawki. Wygodne, doskonałej jakości, o ciekawej kolorystyce, doskonale przetwarzające dźwięk.

Sprawdźmy więc, co poleca dla miłośników niezapomnianych doznań muzycznych, fit wygody oraz wyjątkowego designu znana i ceniona na świecie od 90 lat marka Pioneer.

Słuchawki douszne Pioneer SE-CL722T zachwycą miłośników minimalizmu nie chcących jednak rezygnować z maksymalnej wygody czy dobrej jakości brzmień i … mających stroje sportowe z małymi kieszeniami. Metalowa obudowa w 5 kolorach: czarnym, niebieskim, czerwonym, miedzianym czy białym zapewnią czyste średnie i niskie dźwięki oraz wytłumi niechciane drgania. 8 mm membrana umieszczona blisko kanału usznego zapewni moc dźwięku. Dzięki zintegrowanemu mikrofonowi można również odbierać i rozłączać rozmowy telefoniczne. Słuchawki douszne Pioneer SE-CL722T to wygoda, prostota i funkcjonalność – tak ważne podczas wszelkich aktywności sportowych.

sluchawki_pionierse-cl722t I sportowo i muzycznie. Słuchawki dla ciebie.

Słuchawki nauszne Pioneer SE-MJ561BT to nowatorski, przyciągający wzrok design połączony z trwałością które sprawdzą się podczas każdych ćwiczeń. Połączenie szczotkowanej stali z nausznikami i pałąkiem w kolorze czarnym lub brązowym. Możliwość bezprzewodowego słuchania muzyki (Bluetooth) aż do 15 godzin – bez ładowania słuchawek czy szukania kabla. Idealna opcja na długą jazdę rowerem czy rejs na Mazurach. Głęboko rezonująca reprodukcja dźwięku niskiej częstotliwości z 40-milimetrowego przetwornika daje wyjątkowe odczucia słuchania muzyki jak podczas koncertu ulubionego zespołu czy artysty. Jeśli lubisz nieszablonowy look podczas swoich rozlicznych aktywności out of home – bezprzewodowe słuchawki Pioneer SE-MJ561BT są do tego stworzone!

sluchawki_se_mj561_bt I sportowo i muzycznie. Słuchawki dla ciebie.

Słuchawki douszne Pioneer SECL5BT, których premiera jest planowana na sierpień 2017, zostały zaprojektowane specjalnie dla najbardziej wymagających, wybitnie aktywnych osób. Występują w 5 kolorach: szarym, niebieskim, czerwonym, zielonym oraz białym. Słuchawki Pioneer SECL5BT są odporne na zachlapania oraz co warte podkreślenia, bardzo lekkie. Posiadają ergonomiczny uchwyt umożliwiający przypięcie klipsa do ubrania co zapobiega wypadaniu słuchawek nawet przy skokach czy przewrotach. Biegniesz z kolegą czy koleżanką? Sparujcie swoje słuchawki i słuchajcie wspólnie tej samej muzyki. Bateria słuchawek wystarcza na 8h nieprzerwanej pracy.

Słuchawki Pioneer SE-MJ561BT, SE-CL722T, SECL5BT są standardowo optymalnie przystosowane do współpracy z systemami Android, Windows oraz smartfonami Apple. Objęte są również 12 miesięczną gwarancją.

Więcej informacji dostępnych jest na www.pioneer.pl


Komentarze
Więcej w Promo
Największe atrakcje Dominikany – rajskiej wyspy na Karaibach

Zamknij