Granie w totolotka w dobie internetu coraz korzystniejsze

Większości Polaków obstawianie wyników Lotto kojarzy się z wyprawą do punktu stacjonarnego w najbliższym sklepie czy kiosku. Tak było przez lata. Teraz jednak gra w Totolotka wygląda już inaczej dzięki możliwościom, jakie daje internet. Przy okazji można zyskać dzięki bonusom.

W Lotto można grać na stronie internetowej, ale też za pośrednictwem aplikacji. To całkowita rewolucja, bo nie trzeba już wychodzić z domu, by zagrać w Totolotka. Co więcej, można obstawiać również będąc na wakacjach, przez co nie sposób już ominąć jakiejkolwiek szczególnie ważnej kumulacji. Dodatkowo można zyskać dzięki bonusom, które co jakiś czas są organizowane dla tych, którzy chcą zyskać jeszcze więcej. Polując na promocje można zyskać nawet darmowe obstawianie zakładów czy inne dodatkowe możliwości. Jakie są najpopularniejsze bonusy?

  • 1000 zł + 20 zł na początek

Najwięcej mogą zyskać początkujący. Za samo zarejestrowanie się każdy może liczyć na 20 złotych. Sprytne inwestowanie na początku może jednak przynieść bonus nawet do tysiąca złotych. Osoby, które dopiero zakładają konto, mogą dostać bonus w wysokości 100 proc. zainwestowanej kwoty. Limitem jest tu 1000 złotych. Oznacza to, że wystarczy wpłacić na stronę 1000 zł, by zyskać 2 tysiące na inwestycje w kupony Lotto. To korzystne nawet dla osób, które nie grają dużo – mogą naładować tak konto na początku roku, by mieć dużo pieniędzy na grę przez cały rok.

  • Totolotek kod promocyjny 2019 i 2018

Kody promocyjne są najczęściej znane z usług i restauracji. Istnieją specjalne strony, które je skupiają, i pozwalają odebrać np. – 10 zł na pizzę czy darmowy manicure przy wybranym zabiegu kosmetycznym. Nie każdy wie, że również w dziedzinie zakładów bukmacherskich i gier liczbowych można liczyć na oferty typu Totolotek kod promocyjny 2019. Takie oferty były często poszukiwane w 2018 roku i już widać, że wiele osób pyta o te, które będą aktualne w 2019 roku. Warto pytać o oferty takie jak Totolotek kod promocyjny 2019 i trzymać rękę na pulsie, bo najczęściej są to oferty ograniczone czasowo. Mają do nich dostęp zwykle ci, którzy regularnie sprawdzają portale z kodami rabatowymi np. https://kody-promocyjne-bonusowe.pl/, by niczego nie przegapić. Zdarza się też, że na Totolotek kod promocyjny 2019 czy 2018 mogą liczyć stali użytkownicy serwisu. Czasem dodatkowe kody dostają ci, którzy są zapisani na newsletter lub osoby, które poleciły stronę znajomemu.

  • Polecaj przyjaciela

Ciekawą możliwością zarobienia dodatkowych pieniędzy jest polecanie strony Totolotka swoim znajomym. Na czym to polega? Wystarczy, że użytkownik za pomocą specjalnego kodu czy linka poleci koledze ten portal, a tamten założy konto i wpłaci określoną kwotę. Na konto osoby, która poleciła serwis znajomemu, wpłynie wtedy 70 złotych. To dobry sposób na zwiększenie swoich możliwości inwestowania w kupony rabatowe. Warto o tym pamiętać szczególnie przed sezonem mistrzostw sportowych czy dużych kumulacji. Wiele osób może być wtedy zainteresowanych założeniem darmowego konta i warto im w tym pomóc, przy okazji zyskując.

Jak widać, na stronie Totolotek jest dużo możliwości dodatkowego zarabiania podczas polecania gier czy dokonywania wpłat. Jednocześnie jednak strona stawia na bezpieczną rozrywkę i dba o to, by gracze byli bezpieczni. Przede wszystkim chodzi o sprawdzone metody płatności, takie jak Blik czy wygodne przelewy bankowe – zapewnia to bezpieczeństwo wpłacanych i wypłacanych środków. Poza tym strona monitoruje wiek rejestrujących się graczy i dba, by nikt niepełnoletni nie korzystał z takiej formy rozrywki. Co ciekawe, na stronie w dziale „odpowiedzialna gra” można też przeczytać, że serwis dba, by przeciwdziałać negatywnym zachowaniom, takim jak uzależnienie od hazardu. Robi to poprzez prowadzenie specjalnych badań i monitorowanie zachowań graczy. W ten sposób Totolotek stara się zbudować pozytywny wizerunek gier tego typu. Różni się pod tym względem od niektórych mniej solidnych serwisów, gdzie gracz nie zawsze może być pewien bezpieczeństwa zarówno swojego, jak i swoich danych i pieniędzy.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.