Dobroczynne właściwości Yerba Mate El Pajaro

El Pajaro to marka yerba mate, naparu z ostrokrzewu paragwajskiego, która jest w pełni organiczna i wspierająca zrównoważony rozwój gospodarczy krajów Ameryki Południowej. Produkcja El Pajaro bierze udział w programie odbudowy Atlantyckich Lasów Deszczowych, zaś kupowanie yerba mate tej marki przyczynia się do wsparcia Polskiej Akcji Humanitarnej. Ta międzynarodowa dbałość o harmonię życia na naszej planecie to nie wszystko! Sama yerba mate El Pajaro to prawdziwy kunszt dobrej jakości surowca zielarskiego, czyli również działającego leczniczo na organizm ludzki. Dodatkowo El Pajaro oferuje rozmaite mieszanki ziołowe i owocowe, zatem każdy odnajdzie smak yerba mate idealny dla siebie!

Związki czynne w Yerba Mate El Pajaro

Z powodu organicznej uprawy i produkcji Yerba Mate El Pajaro zawiera bardzo wysokie stężenie dobroczynnych związków. Są to kompleks witamin i minerałów, alkaloidy ksantynowe (teobromina, teofilina i kofeina/mateina), saponiny, garbniki, antyoksydanty (polifenole). Ten ogrom substancji czynnych biologicznie wpływa na następujące właściwości yerba mate: pobudzenie, poprawę trawienia i perystaltyki jelit, oczyszczenie organizmu z toksyn, metali ciężkich, zanieczyszczeń środowiskowych, odciążenie organów wewnętrznych, pogłębienie oddechu, rozluźnienie mięśni gładkich, lepszą koncentrację i skupienie, efektywność w pracy, poprawę krążenia, obniżenie poziomu złego cholesterolu, zmniejszenie apetytu, dotlenienie organizmu, poprawę wchłanialności witamin z pożywienia, odżywienie całego ciała i równoczesny relaks. Yerba Mate El Pajaro to prawdziwe remedium na problemy współczesnego człowieka – nie tylko energetyzuje, ale też na wielu poziomach odżywia, poprawia funkcjonowanie ciała i umysłu, pomaga zmienić szkodliwe nawyki na bardziej sprzyjające.

Yerba Mate El Pajaro dla zdrowia i urody

Dzięki piciu yerba mate można poprawić jakość swojego życia oraz wygląd skóry, włosów, paznokci. Przy stosowaniu na równi z yerbą zbilansowanej diety, opartej na świeżych owocach i warzywach, staniemy się lepszą wersją siebie. Nie trzeba czekać kilku miesięcy, ani lat – forma, zdrowie, energia – to wszystko jest w zasięgu ręki, a raczej matero i bombilli, którymi napijesz się yerba mate! Nie zwlekaj zatem, tylko odmień swoje życie i popraw stan zdrowia wraz z pełną mocy i światła Yerba Mate El Pajaro! Zapraszamy zatem serdecznie po najlepsze mieszanki yerba mate do sklepu internetowego Yerba Mate Market Tylko teraz, na hasło „pieknojestwtobie”, sklep gwarantuje drobny upominek yerbowy do każdego zamówienia 🙂

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.