Detoks szambala – co to takiego?

Nasz organizm to sprytnie działająca maszyna, która raz na jakiś czas potrzebuje zwolnić. Przemęczenie, stres oraz złe odżywianie powodują pogorszenie samopoczucia i ogólnej kondycji organizmu. Warto się wtedy zatrzymać, aby móc ponownie wystartować ze zwiększoną siłą. Dobrym sposobem na poprawę stanu organizmu jest przeprowadzony raz na jakiś czas detoks. Oczyszczanie organizmu z toksyn i złogów sprawia, że czujemy się lżej i pełni witalności. Wiele słyszy się ostatnio o zabiegu noszącym nazwę Detoks Szambala, który oczyszcza organizm i przywraca dawną rześkość. Oczyszczanie to jest stosowane i polecane przez gwiazdy ekranu, które na własnej skórze odczuły jego zbawienne rezultaty. Czas odkryć potencjał kontrolowanej głodówki.

Na czym polega detoks Szambala?

Detoks Szambala to nic innego jak najlepsze oczyszczanie organizmu dzięki kontrolowanej głodówce. Proces detoksykacji organizmu trwa sześć dni, w ciągu których należy powstrzymywać się od posiłków, a w ich miejsce przyjmować specjalne skomponowane mieszkanki ziół z Nowej Zelandii. Taki mix pozwala wyeliminować toksyny oraz szkodliwe złogi, które nagromadziły się w organizmie. Sześć dni głodówki to zarówno detoks fizyczny, jak i psychiczny. Oczyszczaniu sprzyjają spacery oraz wysiłek fizyczny. Co więcej, detoks Szambala pomaga także oczyścić umysł, pozbywamy się negatywnych myśli, kompleksów oraz stanów depresyjnych. Taka kuracja prozdrowotna to przede wszystkim przyjmowanie ziół oraz ćwiczenia z trenerem personalnym, który pomaga znów uwierzyć w siebie i pozbyć się negatywnych przekonań na temat własnej osoby.

Jak przygotować się do detoksu Szambala?

Ta specyficzna kuracja oczyszczająca jest organizowana w uroczym hotelu, w otoczeniu natury, gdzie każdy uczestnik ma czas, aby przewartościować swoje życie oraz poglądy. W miarę możliwości warto wypróbować taki detoks jesteśmy bowiem w miejscu, gdzie wykwalifikowani mentorzy czuwają nad nami, oferując bezpieczną, sprawdzoną kurację. Nieprzyjmowanie posiłków przez sześć dni może jednak okazać się dużym wyzwaniem nie tylko dla ciała, ale także dla umysłu. Niezbędną czynnością jest więc należyte przygotowanie się do kuracji. Minimum tydzień przed wyjazdem należy jeść jedynie owoce i warzywa, a pić świeże soki, wodę i herbatę. W tym czasie musimy także wyeliminować cukier, nabiał, mięso, sól i pieczywo. Na cenzurowanym jest także kawa oraz czarna herbata. Taki zabieg ma na celu stopniowe skórczanie żołądka, które ma przygotować organizm na sześciodniową głodówkę. Jedynie dobre przygotowanie daje gwarancję dobrych rezultatów, bez dotkliwych skutków ubocznych.

Detoks Szambala a zwykła głodówka

Kuracja Szambala nie jest zwykłą głodówką, jest głodówką kontrolowaną. Nieprzyjmowanie pokarmów na własną rękę może skończyć się zawrotami głowy, bólem, a nawet stanem zatrucia. Przyjmowanie tylko wody, bez uprzedniego należytego przygotowania może skończyć się naprawdę groźnie. Kuracja Szambala to przede wszystkim detoks przeprowadzany pod okiem profesjonalistów, którzy zadbają o bezpieczeństwo podczas kuracji. Co więcej, specjalnie przygotowana mieszanka ziół, przyspiesza proces oczyszczania organizmu i pozwala uzyskać optymalne rezultaty. Co więcej, detoks Szambala to ćwiczenia i treningi, joga oraz relaksacja, która pomaga zmotywować się do skutecznego oczyszczania organizmu w grupie.

Efekty głodówki kontrolowanej

Głodny organizm zaczyna przechodzić na odżywianie endogenne, czyli zaczyna spalać absolutnie wszystkie składniki szkodliwe dla naszego organizmu. Po sześciu dniach głodówki będziemy mogli cieszyć się oczyszczonym, zdrowym organizmem, bez toksyn, pasożytów i złogów. Detoks Szambala to także idealny sposób na to, aby podarować sobie czas wyłącznie dla siebie. Treningi personalne oraz dogłębna relaksacja na łonie natury to nic innego, jak sposób, aby pozbyć się kompleksów i negatywnego myślenia. Skutkami ubocznymi takiego detoksu jest często smukła sylwetka, płaski brzuch i około 5-7 kilogramów mniej. Aby zachować taki efekt, także po kuracji warto odżywiać się zdrowo i zgodnie z potrzebami swojego organizmu. Co więcej, detoks Szambala pozwala poprawić samopoczucie, zwiększyć samoocenę, zredukować dokuczliwy stres oraz zmęczenie. Sześciodniowa kuracja jest także świetnym sposobem, aby zagwarantować sobie spokój wewnętrzny. Detoks Szambala przynosi również efekty w postaci wyostrzonego smaku, poprawy gibkości ciała, obniżenia poziomu cholesterolu. Ciekawostką jest także fakt, że po odbytym detoksie, nasza skóra zmienia swój zapach i zyskuje woń niczym u niemowlaka.

Po detoksie

Po detoksie nie można powracać do starych nawyków żywieniowych. Detoks Szambala to nie tylko czasowe oczyszczanie organizmu, ale także zachęta, aby dbać o swoje ciało, żyć zdrowiej i wystrzegać się szkodliwych produktów. Po kuracji powinna pojawić się chęć zmiany swojego życia, aby czuć się lepiej i jeść świadomie. Po przeprowadzonej kuracji oczyszczone ciało ma naturalny odruch eliminacji produktów, które szkodą, uczestnik terapii po prostu nie ma już na nie ochoty. Lekkostrawne produkty powoli przygotowują organizm na powrót do normalności, należy jednak pamiętać, że detoks to nie tylko moda, a jednak zabieg, który powinien nieść długofalowe skutki. Dzięki opiece terapeutów oraz trenerów od rozwoju osobistego uczestnik poznaje zasady zdrowego gotowania, oraz potrzeby swojego organizmu tak, aby mógł sam dbać o niego w należyty, naturalny sposób.

Detoks Szambala to jeden z wielu sposobów na dogłębne oczyszczenie organizmu z toksyn oraz złogów. Szambala to nic innego jak głodówka, która jest jednak kontrolowana przez profesjonalistów. Zespół czynności w postaci sześciodniowej głodówki, treningów z trenerem personalnym oraz ćwiczeniami poprawiającymi samoocenę, daje optymalny efekt w postaci zdrowszego ciała i czystych myśli. Warto, w miarę możliwości zdecydować się na taki detoks i zażegnać stare przyzwyczajenia w miejsce nowych, zdrowszych i bardziej świadomych przyzwyczajeń. Sześć dni spędzonych na detoksie może całkowicie odmienić całe życie.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.