Ayauhasca – świadomość, percepcja, uzdrawianie, oczyszczanie, rak, mistycyzm

Ayahuasca jest święta rośliną amazońską, która po odpowiednim przyrządzeniu i spożyciu indukuje odmienny stan umysłu. Ten stymulujący, często skrajnie wizjonerski, stan świadomości zapewnia szereg korzyści zdrowotnych, które są poparte badaniami naukowymi, a także doświadczeniami szamanów, którzy odprawiają ceremonię ayauchasca. Używany głównie jako środek komunikacji z naturą, ayahuasca jest również korzystna dla osób cierpiących na poważne choroby. Jest generalnie nietoksyczna, bez znanych długofalowych skutków ubocznych, ale ma tak potężny wpływ na umysł i ciało, że ceremonia może się odbywać jedynie pod bezpośrednim nadzorem doświadczonego szamana.

Ayauchasca i jej efekt oczyszczający

Ayauhasca leczy ciało poprzez stymulowanie pracy wątroby i pęcherzyka żółciowego.  Może to prowadzić do wyleczenia dolegliwości fizycznych, takich jak cukrzyca, choroba Alzheimera i rak. Dr Dale Richardson twierdzi, że aktywny składnik ayahuasca pomaga stymulować receptor, który w przypadku dysfunkcji wiąże się z wieloma chorobami, takimi jak choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, rak, kardiomiopatia, dysfunkcja siatkówki, okołoporodowe i traumatyczne uszkodzenie mózgu.

Czy ayauhasca leczy raka?

Wielu użytkowników Ayahuasca, którzy udali się do Peru, wróciło do domu z uczuciem rewitalizacji. Niektórzy inni próbowali Ayahuasca gdzieś indziej i nadal otrzymali te same korzyści z uzdrowienia. Wśród nich jest Donald M. Topping, były profesor na Hawajach, u którego zdiagnozowano raka okrężnicy i Margaret De Wys, która przeżyła raka piersi. Donald i Margaret odbywali ceremonie Ayahuasca w różnych miejscach, ale doświadczają tego samego efektu. Oboje są teraz wolni od raka. To tylko dwie z rosnącej liczby osób, które twierdzą, że Ayahuasca leczy. Brazylijskie badanie przeprowadzone przez Eduardo Schenberga z Uniwersytetu w Sao Paulo dowiodło, że Ayahuasca ma potencjał w leczeniu raka. “Dostępne są wystarczające dowody na to, że aktywne substancje zawarte Ayahuasca, w szczególności DMT i harmina, mają pozytywny wpływ na niektóre kultury komórkowe wykorzystywane do badania raka oraz w procesach biochemicznych ważnych w leczeniu raka, zarówno in vitro, jak i in vivo” – napisał Schenberg.

Emocjonalne uzdrowienie dzięki ayauhasca

Często traumatyczne wydarzenia, których doświadczamy jako dzieci, mają długofalowe skutki trwające do dorosłości. Te traumy mogą siać spustoszenie w naszym duchowym i emocjonalnym ja i wpływać na takie sfery jak szczęście, sukces kariera i zdolność do tworzenia zdrowych relacji z innymi. Za pomocą ayauhasca zostaje odsłonięty rdzeń waszego wewnętrznego ja, dzięki duchowej wędrówce, którą zapewnia mikstura. W rezultacie szybko nauczysz się rozpoznawać swoją własną wartość, zwiększoną zdolnością do kochania, akceptowania, wartościowania i dbania o siebie. Może to mieć głęboki wpływ na leczenie przeszłych traum.

Ayauhasca a zwiększone połączenia duchowe

Uczestnictwo w ceremonii ayahuasca może dostarczyć duchowych doświadczeń jakich nie mielibyśmy spotkać w naszej rzeczywistości.  Doświadcza się rzeczy w całkowicie nowym świetle, zarówno podczas ceremonii, jak i po niej.  Nasza świadomość poszerza się tak bardzo, że możliwa staje się komunikacja z istotami astralnymi. W końcu ayahuasca daje nam możliwość doświadczania wyższych duchowych obszarów i stawania się bardziej połączonymi, szanującymi i doceniającymi nasze duchowe połączenie ze wszystkimi żywymi istotami.

Ayauhasca i jej wpływ na nasze ego

Twoje “ego” to opinia, którą mamy o sobie. Ściślej mówiąc, reprezentuje on naszą samoocenę lub poczucie własnej wartości. Jest odpowiedzialne za umożliwienie sprawdzenia, co rzeczywistość dla nas oznacza i co daje nam poczucie tożsamości osobistej. Spożywając ayahuascę, pozbywamy się wszelkiego egoizmu, jaki do tej pory posiadaliśmy. Ponadto pozwala na czystsze odzwierciedlenie tego, kim naprawdę jesteś jako osoba fizyczna, bez osądu i ograniczeń, jakie społeczeństwo ci narzuca. To z kolei pomoże wzmocnić miłość, akceptację i wartość, jaką posiadasz dla siebie.

f-ayahuasca-swiete-pnacze-duchow-dr-ralph-metzner-redakcja Ayauhasca - świadomość, percepcja, uzdrawianie, oczyszczanie, rak, mistycyzm

Ayahuasca – dowiedz się jeszcze więcej!
Kliknij i sprawdź ceny!

Ayauhasca poszerza świadomość

Ayahuasca pomaga w poszerzaniu i pogłębianiu znanych doświadczeń związanych ze swoją świadomością. W rezultacie przynosi korzyści osobom, które świadomie szukają związków, życia i spełnienia duchowego. Proces Ayahuasca pozwala uzyskać lepszy wgląd w mentalne zrozumienie ich życia i ujawnia głębokie zrozumienie ich sytuacji. Ogólne doświadczenie nie tylko sprawia, że trudno jest uniknąć realiów swojego życia, ale także otwiera percepcję, zwiększa świadomość i pozwala całkowicie spełnić swój proces myślowy. Na poziomie psychologicznym napój wzmacnia uczucia i percepcje, sprawiając, że myślenie, reakcja, autorefleksja i przekonania jednostki stają się jeszcze bardziej intensywne i żywe.

Zdolności do samouzdrawiania dzięki ayauhasca

Ayahuasca jest często nazywana uzdrowicielką ze względu na ułatwiane przez nią wewnętrzne procesy, które ostatecznie prowadzą do inicjacji zmian psychosomatycznych i duchowych w indywidualnych, fizycznych zmianach, zmianach nawyków, a także uwolnieniu uzależniających wzorców. Jej doświadczenie inspiruje i pomaga działać na rzecz zmiany ich życia, umożliwiając prawdziwą transformację i samoleczenie się. Samo uzdrowienie pochodzi z głębszego spojrzenia na idee, rzeczywistości, ideologie lub przekonania, ponieważ Ayahuasca pomaga wspierać wiedzę o sobie. Ayahuasca nie jest zewnętrzną siłą, która interweniuje i rozwiązuje problem wewnątrz osoby bez własnego, intencjonalnego wkładu. Sprawia jednie, że praca nad transformacją staje się własną determinacja i motywacją. Ponadto, Ayahuasca zmienia życie i wpływa na efektywność. Pomaga ona zaakceptować swoje błędy i braki. Kiedy człowiek czuje się dobrze, jest szczęśliwy i zadowolony z siebie, odbije się to na jego zdrowiu, działaniach i związkach.

Efekty uboczne po zażyciu ayauhasca

Ayahuasca zawiera substancje, które pozwalają na wydzielanie przez szyszynkę DMT. W przeciwieństwie do krótkotrwałych skutków DMT w czystej postaci, zatrucie ajahuascą może trwać do 10 godzin. Niektóre z objawów to:

  • Nudności i wymioty. Najczęściej zgłaszanym efektem ubocznym ayahuaski są nudności, a następnie intensywne, powtarzające się wymioty. U niektórych wymioty pojawiają się wcześnie, podczas gdy u innych występuje podczas halucynacji. Niektórzy użytkownicy również cierpią na biegunkę. Zaburzenia żołądkowo-jelitowe są uważane za normalne oznaki, ponieważ napój oczyszcza ciało, umysł i duszę z zanieczyszczeń i toksyn.
  • Niektórzy odczuwają obfite pocenie się, drżenie, podwyższone ciśnienie krwi i przyspieszone tętno. Te skutki są najprawdopodobniej spowodowane DMT, które powoduje nadciśnienie, pobudzenie, rozszerzone źrenice, zawroty głowy i brak koordynacji mięśni.
  • Emocjonalna intensywność. Ayahuasca, podobnie jak inne halucynogeny, takie jak LSD i psilocybina, może pozwalać doświadczać głębokich stanów emocjonalnych, w tym lęku, strachu i paranoi, jednocześnie zapewniając głęboką depersonalizację, dzięki czemu osoba, która spożywa napój może być bardziej wrażliwy na wspomnienia i wcześniejsze traumy.
Ayauhasca – świadomość, percepcja, uzdrawianie, oczyszczanie, rak, mistycyzm
5 (100%) 8 votes
Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.