Porównanie dwóch najbardziej cenionych odżywek do rzęs

W drogeriach i sklepach online dostępnych jest bardzo wiele odżywek do rzęs. Wśród liderów plasuje się dostępna w internecie odżywka EleverLash. Dla wielu Pań równie dobra jest odżywka Long 4 Lashes. Sprawdźmy więc w czym są podobne i co je różni. 

Skład  i efekty Long 4 Lashes i EleverLash

Co ciekawe skład obu odżywek jest bardzo podobny. Obie w swojej formule wykorzystują bimatoporost. EleverLash ma dodatkowe substancje odżywcze wspomagające jej działanie. Jeżeli chodzi o efekty to kluczową rolę w zmianie wyglądu rzęs odgrywa bimatoporost. Dzięki niemu rzęsy są gęstsze, grubsze i dłuższe! W przypadku odżywki EleverLash pierwsze efekty jej działania można zauważyć już po 2 tygodniach ciągłej kuracji. W konkurencyjnej odżywce użytkowniczki sugerują nieco dłuższy czas oczekiwania na zmianę wyglądu rzęs.

Jak stosować obie odżywki?

Tak jak w przypadku większości odżywek do rzęs sposób aplikacji jest bardzo zbliżony do codziennego nakładania maskary podczas makijażu. Oto standardowa procedura nakładania obu produktów. Należy zamoczyć pędzelek w odżywce i delikatnie rozprowadzić ją na rzęsach. Idealnym momentem podczas codziennej pielęgnacji będzie wieczorna toaleta. Po zmyciu makijażu i oczyszczeniu twarzy należy zaaplikować niewielką ilość odżywki – to wszystko! Obie odżywki występują w opakowaniach o pojemności 3 ml i wystarczają na kilka tygodni ciągłego stosowania.

Long 4 Lashes i EleverLash opinie

Wśród Pań testujących tego typu produkty są zwolenniczki obu z nich. Ich skład jest bardzo zbliżony z przewagą substancji odżywiających włoski w odżywce EleverLash. Jeżeli chodzi o czas, jaki trzeba poświęcić na zaobserwowanie efektów, tutaj Long 4 Lashes wymaga nieco dłuższego stosowania. Opinie dostępne w sieci są zróżnicowane, jednak nie podlega wątpliwości, że obie odżywki działają i mają swoich wiernych użytkowników. Jeżeli szukasz swojej wymarzonej odżywki to koniecznie sprawdź wszystkie informacje na stronie https://eleverlashpoland.pl/blog/porownania/long-4-lashes-serum-do-rzes-porownanie-z-odzywka-eleverlash-efekty-sklad-opinie/.

Odżywka do rzęs – to naprawdę działa!

Jeżeli nie wierzysz opiniom innych i uważasz, że Twoje rzęsy wymagają specjalnego traktowania to koniecznie sprawdź najlepsze produkty na rynku. Nie musisz wychodzić z domu, wystarczy wejść na stronę i kupić jeden z najlepszych produktów wprost od producenta. To naprawdę bardzo proste!

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.