Odchudzanie z african mango

Masz już dość zbędnych kilogramów? W takim razie poznaj tabletki na odchudzanie z afrykańskim mango.

Grube swetry, obszerne płaszcze i kurki, ciepłe szaliki; oto odzież, która towarzyszy nam na co dzień podczas okresu zimowego. Wspomniane ubrania – poza funkcją grzewczą – posiadają jeszcze jedną, niekwestionowaną zaletę. Otóż idealnie ukrywają fałdki tłuszczu i tym samym pozwalają nam zapomnieć o problemach z wagą. Czy aby na pewno? Otóż niekoniecznie. Jak się okazuje takie pozorne rozwiązanie problemu jedynie przyczynia się do zwiększenia wagi. Na szczęście istnieje prosty i zarazem zdrowy sposób umożliwiający osiągnięcie upragnionej wagi bez wyrzeczeń. Mowa o tabletkach odchudzających wzbogaconych wyciągiem z afrykańskiego mango.

Czym jest african mango?

Afrykańskie mango (Irvingia gabonensis) to słodki, aromatyczny owoc o żółto – pomarańczowym miąższu. Choć opisywane mango posiada cały szereg właściwości zdrowotnych to nie ono, a zawarta w jego wnętrzu pestka stanowi sekret pięknej, szczupłej sylwetki. Dlaczego? Gdyż w jej wnętrzu ukryte są substancje, które wykazują niezwykle silne właściwości odchudzające.

Swego rodzaju „stolicą” tabletek odchudzających z wyciągiem z pestki afrykańskiego mango są Stany Zjednoczone. To właśnie w USA odkryto ten niezwykły suplement diety, a dokonał tego dr. Mehmata Oza. Znany na cały świecie lekarz przyjmował tabletki na odchudzanie z african mango przez miesiąc, nie zmieniając przy tym ani diety, ani trybu życia. Efekt? Otóż dzięki kuracji stracił on na wadze aż 7 kg!

Jak działają tabletki z african mango?

Tabletki odchudzające z wyciągiem z pestki afrykańskiego mango wpływają na spalanie tkanki tłuszczowej, zdecydowanie zmniejszają apetyt (w tym również chęć na słodycze). Niemniej jednak wszystkie, wymienione powyżej zalety tabletek z afrykańskim stanowią zaledwie szczyt góry lodowej plusów, jakie posiada ten wyjątkowy specyfik. Otóż jak się okazuje, systematyczne stosowanie tabletek na odchudzanie z afrykańskim mango obniża poziom cholesterolu i cukru we krwi. Dodatkowo zawarty w nich wyciąg wykazuje działanie przeciwzapalne oraz antybakteryjne i znacząco wspiera walkę z wolnymi rodnikami. Warto dodać, że zdecydowana większość tabletek na odchudzanie posiada swoją „ciemną stronę” i może spowodować różnego rodzaju skutki uboczne. Zupełnie inaczej jest w przypadku tabletek z wyciągiem z afrykańskiego mango. Otóż są one w pełni bezpieczne, gdyż zawierają 100% naturalnych substancji.

A dowody? Działanie wyciągu z pestek Irvingia gabonensis potwierdziły badania przeprowadzone przez Judith L. Ngondi, Juliusa E. Oben’a i Samuela R. Minka z University of Yaounde w Kamerunie. W prowadzonym przez nich eksperymencie wzięło udział 40 ochotników. 28 osób przyjmowało wyciąg z pestek afrykańskiego mango, a 12 placebo. Po ok. 4 tygodniach dokonano pomiaru wagi ochotników biorących udział w eksperymencie. Wyniki? Waga ciała osób zażywających preparat z wyciągiem z pestek mango uległa zmniejszeniu o ok. 5%, natomiast u osób przyjmujących placebo zaledwie o 1%. Co więcej, u osób stosujących wyciąg z afrykańskiego mango odnotowano spadek całkowitego cholesterolu, cholesterolu LDL, trójglicerydów i wzrost cholesterolu HDL.

Tabletki odchudzające zawierające wyciąg z african mango dostępne są w sporej ilości sklepów internetowych, niemniej jednak mogą one posiadać niepełny skład lub też małą ilość wyciągu z pestek Irvingia gabonensis Pełnowartościowe, oryginalne produkty zawierające wyciąg z pestki mango kupisz na stronie africanmangosklep.pl.

Może ci się spodobać również
14 Komentarze
 1. Sara mówi

  Tylko i wyłącznie przy stosowaniu african mango z vital progres pozbyłam się nadwagi, po pełnej kuracji, która trwała trzy miesiące schudłam 12 kg. Mango jest super!

 2. Ola mówi

  Ja i moja przyjaciółka stosujemy African Mango, mamy rozpisane diety i razem chodzimy na siłownie, już od 2 miesięcy. Ja schudłam 10kg, a Karola 11kg. Polecamy!!!!!

 3. ReniaM mówi

  Pomaga na cellulit?

  1. Oriana mówi

   Pomaga, ja dodatkowo używałam termoaktywnego kremu na noc.

  2. Grażyna mówi

   pomaga ale musisz zastosować też jakiś krem do tego

 4. Elizabeth mówi

  Fajny artykuł, lepiej bym nie opisała właściwości tego produktu, 100% prawdy.

 5. Hania O mówi

  ReniaM, pomaga, polecam zakup african mango, będziesz zadowolona.

 6. Balbina mówi

  African mango chwalę gdzie tylko mogę, naprawdę skuteczny, ja zrzuciłam z nim 8kg.

 7. Marta mówi

  Mango jest niezawodne!!

 8. Grażyna mówi

  african mango jest bardzo skuteczna pomocą przy odchudzaniu

 9. Kasia mówi

  Od jakiego producenta najlepiej zamówić african mango?

 10. Malena mówi

  Moim zdaniem nie ma lepszego suplementu, poleciłam go kilku osobom i na wszystkich zadziałał.

 11. Agata mówi

  Po miesiącu schudłam już 4 kg, ćwiczę razem z mel B trzy razy w tygodniu, piję dużo wody ok. 2l i staram sie prowadzić zróżnicowaną dietę.

 12. mikka28 mówi

  Polecam jest super!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.