Doppelherz aktiv – kolagen na stawy

Na rynku dostępnych jest wiele produktów przeznaczonych na stawy, ale tak jak w przypadku innych suplementów diety, można wybrać ten o lepszym i słabszym składzie. Tylko duża dawka wysoko skutecznego składnika ma szansę przynieść pozytywne efekty już po krótkim czasie stosowania. Jeżeli mamy problem ze stawami i zależy nam na poczuciu długotrwałej ulgi warto zwrócić uwagę na preparat Doppelherz aktiv – kolagen na stawy, który uwolni nas od bólu i będzie wspierał na każdym kroku.

Choroba zwyrodnieniowa stawów

Choroba zwyrodnieniowa stawów polega na postępującej degeneracji chrząstki stawowej. Rzutuje to na budowę i funkcje chrząstki, która nie jest w stanie sprostać normalnym zdawałoby się ruchom. Pacjenci ze zwyrodnieniem stawów odczuwają sztywnienie stawów, ból, a choroba może nawet przykuć ich do łóżka. Etiologia zwyrodnień pozostaje nieznana, a leczenie opiera się na łagodzeniu bólu, który najsilniej doskwiera w trakcie toczącego się stanu zapalnego. Leki przeciwbólowe dostępne bez recepty nie pomogą nam jednak ani w odbudowaniu uszkodzeń, ani nie sprawią, że poczujemy się lepiej. Ponadto długotrwałe ich stosowanie znacznie obciąża żołądek i zwiększa ryzyko chorób naczyniowych. Doppelherz aktiv to dobra alternatywa dla leków, bo zawiera bezpieczne dla organizmu składniki regenerujące, które wspomagają nasze stawy. Naturalnie redukują ból, bo uzupełniają ubytki w chrząstce, mięśniach oraz ścięgnach. Odbudowany staw przestaje boleć, zwiększa się jego zakres ruchu, a my możemy cieszyć się z powrotu do zdrowia. Ponadto preparat Doppelherz aktiv – kolagen na stawy to gwarancja najwyższej dawki kolagenu (550 mg), kompleksowa ochrona stawów, regeneracja i poprawa zdolności modalnej.

Doppelherz stawy – skład

Skuteczność preparatu opiera się na kompleksowym, wielozadaniowym składzie pochodzenia naturalnego, co gwarantuje dobrą przyswajalność i skuteczność produktu. Doppelherz aktiv – kolagen na stawy to produkt, w którym znajdziemy:

  • zhydrolizowany kolagen typu II
  • kwas hialuronowy (HA)
  • siarczan chondroityny
  • siarczan glukozaminy

Połączenie składników jest niezwykle odżywcze w działaniu na chrząstkę stawową, ponieważ połączenie ich we wspólną całość odpowiada zwiększeniu aktywności poszczególnych części składowych. Gdyby były przyjmowane oddzielnie, mogłyby nie przynieść już tak dobrego efektu. Związki tworzą sieć gąbczastą z nawilżającym kwasem hialuronowym. To dzięki nim w naszym stawie nie zabraknie mazi zwiększającej wytrzymałość i amortyzację chrząstki. Ta stanie się bardziej spoista i bardziej elastyczna. Nie groźne będą nam kontuzje, gdy składniki suplementu diety zadbają o zdrowie od środka. Doppelherz aktiv z kolagenem może stanowić wyłączny środek w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów lub uzupełniać inne dotąd stosowane metody. Poleca się go także wszystkim tym, którzy miewali kontuzje lub chcą się przed nimi uchronić w przyszłości. Suplement diety powinny przyjmować osoby:

  • uprawiające sport amatorsko lub profesjonalnie,
  • z nadwagą, która naraża na przeciążenia stawów,
  • starsze, które odczuwają bóle w stawach i mają problem z poruszaniem się.

f-doppelherz-aktiv-na-stawy-kolagen-30-kapsulek
Doppelherz – kolagen na stawy
Kliknij i znajdź najniższe ceny!

Suplement na stawy Doppelherz to także duża dawka kolagenu typu 2, który występuje głównie w tkankach chrząstki. Kolagen stanowi około 30% udział białka w ciele dorosłego człowieka. Buduje on różne elementy: kości, skórę czy narządy wewnętrzne. Kolagen typu 2 to rodzaj białka, który występuje ściśle w stawach i buduje tamtejsze struktury. To dlatego jest on najbardziej pożądany w różnego typu schorzeniach stawów. Kolejnymi składnikami są chondroityna i glukozamina, które zwiększają odporność chrząstki stawowej i dbają o jej prawidłowe odżywienie. Dodatek kwasu hialuronowego sprawia, że płynu maziowego jest w stawach więcej, a to wpływa na komfort wykonywania ruchów i przeciwdziała tzw. chrobotaniu kości. Siarczan glukozaminy i chondroityny także wchodzą w skład chrząstek i odpowiadają za ich odpowiednie nawilżenie. Dzięki nim chrząstki nie kruszą się i nie ścierają, bo są bardziej sprężyste. Zatrzymują postępującą dotąd degenerację stawów i pomagają przywrócić zdrową strukturę tkanek. Ponadto chondroityna i glukozamina mają udowodniony wpływ na zmniejszenie odczuć bólowych. Preparat najlepiej używać około 3-ech miesięcy, aby zauważyć pełne rezultaty działania. Produkt nie zawiera glutenu, laktozy i jest odpowiedni dla osób chorych na cukrzycę.

Ochrona stawów

Naturalny kolagen, kwas hialuronowy, chondroityna i glukozamina to składniki odżywcze budujące chrząstkę stawów. Prawidłowo rozwinięte stawy są elastyczne, wytrzymałe a ponadto amortyzują wstrząsy podczas codziennego chodzenia czy ćwiczeń. Dobrze przyswajalnym źródłem kolagenu są owoce morza. Są nie tylko bogate w kwasy omega 3, które chronią serce i układ krwionośny, ale także kwasy EPA i DHA. Dostarczenie organizmowi brakujących elementów sprawi, że ciało samo zacznie się regenerować, w naturalny i bezpieczny sposób. Dlatego Doppelherz aktiv – kolagen na stawy polecany jest zarówno osobom młodym i aktywnym oraz starszym, które unikają aktywności. Dostępne są także inne wersje Doppelherz aktiv na stawy, które są polecane w różnych kłopotach ze stawami: Doppelherz na stawy Complex i Forte oraz podstawowa wersja Na stawy.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.